افتتاح پروژه های عمرانی شهرداری گنبدکاووس به ارزش 212 میلیارد ریال در دهه فجرتورکمن نیوز شهردار گنبدکاووس از بهره‌برداری از ۱۴ طرح عمرانی و خدماتی این شهرداری با هزینه ۲۱۲ میلیارد و ۴۰ میلیون ریال در ایام دهه فجر خبر داد.به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  منصور طعنه گنبدی روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: بهره‌برداری از مرحله نخست کشتارگاه صنعتی و سایت زباله شهرداری و خرید زمین آن در اطراف روستای آقچلی، خرید بالابر ۳۰ متری برای آتش نشانی و دو دستگاه کامیون کمپرسی، تکمیل و بهره‌برداری از واحد سنگ‌شکن شهرداری و افتتاح پل دوم گدم‌آباد از جمله طرح‌های عمرانی قابل افتتاح این شهرداری در ایام دهه فجر امسال است.

وی افزود: بخش دیگری از پروژه‌های عمرانی شهرداری گنبدکاووس مربوط به حوزه عمران برخی معابر و کوچه‌های این شهر از جمله جدول‌بندی، زیرسازی و آسفالت معابر، موزاییک فرش پیاده‌روهای معابر اصلی و مرکزی شهر، اجرای نهر وسط معابر، اجرای جداول و کانال‌های جمع‌آوری و هدایت آب‌های سطحی و بتن‌ریزی معابر با عرض کمتر از ۱۰ متر می‌باشد.

طعنه گنبدی اضافه کرد: در ایام دهه فجر امسال همچنین عملیات اجرایی و اصلاح هندسی میدان امام حسین (ع) در ورودی شهر گنبدکاووس از سمت آزادشهر با اعتبار پیش بینی شده پنج میلیارد ریال و با هدف تسهیل و روان‌سازی ترافیک آغاز می‌شود.

شهردار گنبدکاووس با یادآوری وقوع سیل روزهای آغازین امسال در این شهر، گفت: این رخداد طبیعی به بخش قابل توجهی از زیرساخت‌های شهری آسیب زد که بخشی از منابع مالی شهرداری برای ترمیم و بهسازی آن هزینه شد.

وی افزود: بودجه عمرانی شهرداری گنبدکاووس درسال جاری از کل بودجه ۸۲۰ میلیارد ریالی آن، ۴۶۰ میلیارد ریال پیش بینی شده که بخشی از آن صرف طرح‌های عمرانی هفته دولت و جبران خسارت سیل امسال شده است.

 

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۳:۲۰

۰۳ بهمن ۱۳۹۸

کد خبر :

68402

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک