با هزینه اولیه 30 میلیارد ریالی؛

گلستان-ترکمن نيوز-مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان گلستان گفت: نیروگاه ۴.۱۴ مگاواتی گازی شهرک صنعتی شهرستان رامیان امروز با حضور مدیران استانی و شهرستانی افتتاح شد.

1396021016304853510684024 300x197 - افتتاح نيروگاه 4.14 مگاواتی گازی در شهرک صنعتی شهرستان رامیان

به گزارش پايگاه خبری ترکمن نيوز از رامیان، علی اکبر نصیری ظهر امروز در آیین افتتاحیه نیروگاه گازی شهرک صنعتی شهرستان رامیان اظهار داشت: این نیروگاه در مقیاس کوچک با هزینه اولیه ۳۰ میلیارد ریالی در شهرستان رامیان به بهره‌برداری رسیده است.

وی افزود: سرمایه‌گذاری نهایی برای بهره‌برداری بیشتر و کامل‌تر از این پروژه میزان نهایی ۸۰ میلیارد ریال است و این پروژه در راستای کمک به تحقق یافتن شعار سال بوده و سبب اشتغالزایی مستقیم ۸ نفر و در صورت تکمیل نهایی سبب اشتغازایی ۲ برابری خواهد شد.

نصیری خاطرنشان کرد: در استان گلستان حدود ۶۸۰ هزار نفر مشترک برق داریم که از این آمار ۸۴ درصد مشترک خانگی، ۱۱ درصد دیگر مصارف و ۵ درصد نیز مشترکان غیره هستند.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق گلستان با بیان اینکه تابستان امسال پیک مصرف ۱۱۶۷ مگاولت بوده است، گفت: این میزان نسبت به مدت مشابه سال قبل افزایش ۳ برابری را نشان می‌دهد.

نصیری یادآور شد: آمادگی داریم در دیگر نقاط استان نیز با همکاری چنین دانش‌آموختگان تحصیل کرده‌ای نیروگاه‌های مقیاس کوچک را برای توسعه توزیع برق در استان گلستان مشارکت و راه‌اندازی کنیم.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق گلستان گفت: شعار ۷۷۰۷ شرکت توزیع نیروی برق گلستان با شاخص‌های تدوین شده‌ای مانند کاهش خاموشی، کاهش تلفات و عدم مراجعه حضوری تدوین شده و در حال اجراست

وی با بیان اینکه بحث تولید همزمان برق، گرما و co2 را در دستور کار داریم ،خاطرنشان کرد: براسا گزارش‌های رسیده سالیانه ۳۰ میلیون تن فضولات دامی در استان تولید می‌شود که فرصتی مناسب برای تولید ۷۰ مگاوات برق است و بنا داریم بر روی این مهم نیز کار کنیم.

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۷:۱۰

۱۰ دی ۱۳۹۶

کد خبر :

8646

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک