Gorgan 29E 300x200 - افتتاح نخستین ایستگاه مکانیزه اتوبوس درون شهری در گرگانگرگان-ترکمن‌نیوز- در آستانه سال نو، نخستین ایستگاه مسافر مکانیزه اتوبوس های درون شهری در گرگان مرکز استان گلستان افتتاح شد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌های ایران، به نقل از ایرنا، در مراسم افتتاح این ایستگاه که در مقابل پارک شهر گرگان قرار دارد، رئیس پلیس راهور استان، فرماندار و جمع کثیری از مدیران شهرستانی حضور داشتند.
رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری گرگان در مراسم افتتاح این ایستگاه با اشاره به این که اولین ایستگاه مکانیزه اتوبوس های درون شهری با همکاری بخش خصوصی راه اندازی شده است، گفت: هدف از ایجاد این ایستگاه، تامین رفاه و آسایش شهروندان و مسافران درون شهری است.
احمد سالاری افزود: این ایستگاه که به منظور آسایش شهروندان در فصول گرما و سرما طراحی شده، مجهز به تجهیزات گرمایشی و سرمایشی بوده و ساخت آن بالغ بر ۶۰۰ میلیون ریال هزینه داشته است
وی با بیان این که این ایستگاه دارای تلویزیون ال سی دی می باشد، اضافه کرد: این ایستگاه برای آرامش مردم ساخته شده و از شهروندان انتظار داریم در حفظ و نگهداری آن همکاری لازم را داشته باشند.
وی یادآور شد: با برنامه ریزی انجام شده و در صورت تخصیص اعتبارات لازم، چندین ایستگاه دیگر مکانیزه در سال جدید در گرگان ساخته می شود.

گردآوری: گروه خبری ترکمن‌نیوز

https://t.me/ITNAnews

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۸:۳۹

۲۹ اسفند ۱۳۹۶

کد خبر :

14164

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک