افتتاح دبیرستان خیّرساز زنده یاد «محمدعلی قربانی» در گنبدکاووساخبار گنبدکاووس– ترکمن نیوز- به همت یک زوج فرهنگی دبیرستان زنده یاد «محمدعلی قربانی» در روستای آق قایه شهرستان گنبدکاووس احداث و به بهره برداری رسید.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران، یک زوج فرهنگی دبیرستان زنده یاد «محمدعلی قربانی» را به یاد فرزند خود در روستای آق قایه شهرستان گنبدکاووس احداث کردند.

مراسم افتتاح این دبیرستان با حضور یاسر لیوانی، مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس گلستان و سیده هما عقیلی معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش گلستان و سایر مسئولان شهرستانی، برگزار شد.

این مدرسه با همت «آنه گل الهیاری» و «قربان قلی قربانی»، زوج فرهنگی خیّر به نام فرزند مرحومشان زنده یاد « محمدعلی قربانی » در روستای آق قایه شهرستان گنبدکاووس احداث شد.

این مدرسه در قالب چهار کلاس درس با زیربنای ۲۳۵ مترمربع فضای آموزشی با اعتباری بالغ بر ۳۰۰ میلیون تومان که از این رقم مبلغ صد میلیون تومان اهدایی خیّر مدرسه ساز آنه گل الهیاری مادر فداکار زنده یاد محمدعلی قربانی در روستای آق قایه شهرستان گنبد کاووس احداث شد.

گفتنی است در مهرماه سال جاری ۳۶ پروژه با ۱۸۷ کلاس درس تحویل آموزش و پرورش استان گلستان شد هکه از این تعداد ۳۲ پروژه با ۱۷۷ کلاس درس با همّت و مشارکت خیّران مدرسه ساز انجام شد.

 

منبع: mehrnews.com

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۰:۱۰

۱۳ آذر ۱۳۹۷

کد خبر :

41266

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک