تورکمن نیوز:  باشگاه ورزشی با تجهیزات مدرن ورزشی بدن سازی “پرورش اندام” با اشتغالزایی ۵۰ نفر راه‌اندازی شد.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ امروز (سه شنبه ۸ مرداد) با حضور مسئولین و جمعی از ورزشکاران باشگاه پرورش اندام مدرن با تجهیزات استاندارد در گنبدکاووس افتتاح و به بهره برداری رسید.

مالک و مدیر باشگاه ورزشی در گفت و گو با خبرنگار ترکمن نیوز اظهار داشت: این باشگاه با مساحت ۵۰۰ متر زیربنا در دو بخش باشگاه پرورش اندام و رستوران سلامت برای ورزشکاران با سرمایه ای بالغ بر ۲۰ میلیارد ریال با تجهیزات مدرن ورزشی ایجاد شده است.

جواد آجودانی با اشاره به ظرفیت قابل افزایش به بخش های مختلف این باشگاه ورزشی افزود: دستگاه منحصر به فردی برای ورزشکاران حرفه ای که کاربرد عضله سازی و چربی سوزی دارد نیز جدیدا به باشگاه آورده ایم و در بخشی از باشگاه در مساحت ۱۰۰ متر همراه با اتاق های سونا تجهیز شده است.

وی افزود: در این باشگاه ۳۵ نفر به صورت مستقیم و ۱۵ نفر نیز غیر مستقیم در بخش های مختلف آموزشی، سرویس دهی و همچنین به عنوان مربی و مشاور اشتغال دارند.

در مراسم افتتاح این باشگاه ورزشی جمعی از مسئولین شهرستانی، اعضای شورای اسلامی، نمایندگانی از نیروی انتظامی و همچنین تنی چند از ورزشکاران و قهرمانان مطرح گنبدکاووس در مسابقات جهانی از جمله زهرا دانایی طوس حضور داشتند.

در پایان به مناسبت اولین روز افتتاح و راه اندازی باشگاه ورزشی کیک افتتاح باشگاه توسط عليرضا هاشم زاده، قهرمان کاراته آسیای میانه بریده شد و از مهمانان با کیک و آبمیوه پذیرایی گردید.

گزارش از : آینا شیرزاد

گزارش تصویری: یاشار نیازی

 

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۲۳:۱۳

۰۸ مرداد ۱۳۹۸

کد خبر :

58601

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک