با حضور رئیس بنیاد مسکن کشور

افتتاح اولین واحد مسکونی بازسازی شده در آق قلاتورکمن نیوز: با حضور رئیس بنیاد مسکن کشور، اولین واحد بازسازی شده در روستای چن سبیلی آق قلا، افتتاح شد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ به نقل از مهر، مدیرکل بنیاد مسکن گلستان در حاشیه بازدید از مناطق سیل زده در جمع خبرنگاران اظهار کرد: تاکنون هفت هزار و ۸۰۰ پرونده به بانک معرفی شده و ۷۵۵ قرارداد منعقد شده است.

زمانی نژاد تأکید کرد که بانک ها باید کمک و مساعدت بیشتری کرده و ضمانت ها را روانسازی کنند تا روند بازسازی سریع تر شروع شود.

زمانی نژاد با بیان این که تاکنون ۲۴۳ واحد پی کنی شده و ۵۲ واحد در مرحله فونداسیون است، گفت: ر روستای تازه آباد ۳۵ واحد احداثی و ۵۰ واحد تعمیری داریم که تاکنون در این روستا ۱۳ واحد پی کنی شده و امروز هم بتون ریزی فونداسیون ها انجام می شود و امیدواریم که در اسرع وقت بتوانیم با تلاش مردم هرچه سریعتر این واحدها را برای مردم آماده کنیم.

زمانی نژاد افزود: در شهر صدور پروانه با روستا متفاوت است زیرا در روستا نقشه و نظارت با بنیاد مسکن بوده و نقشه تیپ تهیه شده است.

وی ادامه داد: اما در شهر حتما باید با نظام مهندسی هماهنگ شده و نقشه ها توسط آن ها تهیه و محاسبه شود و بعد از آن در شهرداری پروانه صادر خواهد شد.

مدیرکل بنیاد مسکن استان گلستان اظهار کرد: در شهر آق قلا روز شنبه ۱۰ پروانه صادر شده که امروز هم با حضور مهندس تابش هزار واحد احداثی شهری و روستایی را کلنگ زنی خواهیم کرد.

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۴:۵۶

۰۵ خرداد ۱۳۹۸

کد خبر :

54086

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک