اعلام نظر تیم کارشناسی درباره تصادف منجر به فوت رئیس و معاون سازمان تامین اجتماعیاجتماعی-ترکمن نیوز-  رئیس کل دادگستری گلستان گفت: عامل اصلی تصادف منجر به فوت رئیس سازمان تامین اجتماعی، تخلف راننده استانداری بود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ترکمن های ایران،   به نقل از دادگستری گلستان، هادی هاشمیان اظهار کرد: تیم کارشناسی در نظریه خود اعلام کرده اند اگر چه نقص در برخی زمینه ها وجود دارد اما تخلف اصلی و علت تامه تصادف ۲۴ آبان که منجر به فوت رئیس و معاون سازمان تامین اجتماعی کشور در گلستان شد، رعایت نکردن حق تقدم عبور وسایل نقلیه مستقیم رو هنگام دور زدن (نقض ماده ۱۴۰ آئین نامه راهنمایی و رانندگی) توسط راننده تویوتا لندکروز (راننده استانداری) است.

وی افزود: با اعلام نظر نهایی این تیم کارشناسی، نظریه به طرفین پرونده اعلام شد.

هاشمیان ادامه داد: نظریه اولیه کارشناسی در نخستین روزهای پس از حادثه به طرفین پرونده اعلام شده بود که با اعتراض طرفین، پرونده برای اعلام نظر دوباره به یک هیئت سه نفره کارشناسی ارجاع شد که نتیجه آن امروز اعلام شد.

هاشمیان در ادامه سخنان خود به تمرکز کارگروه کاهش تصادفات معاونت اجتماعی و پیشگییر از وقوع جرم استان اشاره کرد و گفت: در این کارگروه با مشارکت دستگاه های متولی به دنبال رفع نقاط حادثه خیز و ایمن سازی جاده های استان هستیم.

۲۴ آبان امسال در تصادف رانندگی محور گرگان به کردکوی، خودرو حامل رئیس و معاونین سازمان تامین اجتماعی کشور با یک دستگاه کامیون کشنده، برخورد کرد که متاسفانه در این حادثه دکتر نوربخش و دکتر تاج الدینی رئیس و معاون پارلمانی سازمان تامین اجتماعی جان باختند.

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۴:۳۲

۲۸ آذر ۱۳۹۷

کد خبر :

42226

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک