اعلام زمان اولین پرواز بازگشت حجاج گلستانیاخبار استانی- ترکمن نیوز- برنامه پروازهای برگشت زائران گلستانی حج تمتع ۹۷ فرودگاه گرگان اعلام شد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران، مدیر کل فرودگاههای استان گلستان اظهار کرد: حجاج گلستانی توسط ۱۴ پرواز شرکت هواپیمایی سعودی و در طی شش روز وارد فرودگاه گرگان می شوند.

رامین آذری افزود: اولین پرواز شرکت هواپیمایی سعودی ساعت ۱۰:۴۰ دقیقه صبح روز سه شنبه ۲۰ شهریور ماه در فرودگاه گرگان به زمین خواهد نشست.

وی تصریح کرد: به منظور مدیریت و ارائه سرویس مطلوب به مستقبلین پروازهای حج و مسافرین پروازهای داخلی، تمهیداتی در رابطه با مستقبلین حج و ورود آنها به فرودگاه گرگان در نظر گرفته شده است.

مدیر کل فرودگاههای استان گلستان بیان کرد: با توجه به سنت استقبال پرشور هم استانی های عزیز از زائران بیت الله الحرام و به منظور ارائه سرویس مناسب به مستقبلین، به خانواده هر زائر گلستانی ۳ عدد کارت تسهیلات حج تحویل داده شده که به ازاء هر کارت، یک خودرو مجاز به ورود به محوطه پارکینگ حج خواهد بود. لذا از هم استانی های عزیز درخواست می کنیم با عدم حضور بیش از تعداد در نظر گرفته شده ما را در ارائه خدمات به حجاج و مسافرین پروازهای داخلی یاری دهند.

آذری خاطرنشان کرد: در حج تمتع امسال ۴ هزار و ۲۲ گلستانی به سرزمین وحی اعزام شدند.

 

لینک عضویت کانال تلگرام

https://tlgrm.in/ITNAnews

منبع: isna.ir

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۳:۰۶

۱۱ شهریور ۱۳۹۷

کد خبر :

34428

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک