اعلام جرم دادستان شهرستان ترکمن علیه رئیس سازمان حفاظت محیط زیست تورکمن نیوز: دادستان عمومی و انقلاب شهرستان بندرترکمن از اعلام جرم علیه رئیس سازمان محیط زیست کشور در باره طرح گردشگری آشوراده خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ به نقل از روابط عمومی دادگستری گلستان، علیرضا مزیدی از اعلام جرم علیه رئیس سازمان محیط زیست کشور در خصوص طرح گردشگری آشوراده خبر داد و اظهارداشت: قرار بود در قالب یک طرح در آشوراده اقداماتی انجام شود و مجوزهای آن از محیط زیست اخذ و قراردادی نیز میان سازمان محیط زیست کشور و استانداری گلستان انعقاد شده بود تا در قالب آن قرارداد یکسری اقدامات انجام شود و در چند هکتار اقداماتی در خصوص گردشگری صورت گیرد.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه استاندار گلستان تغییر کرد این طرح متوقف شد، اما در خصوص بخشی از قرارداد مذکور که تخلف صورت گرفته بود دستور توقف از ناحیه دادستانی صادر شد.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان بندرترکمن تصریح کرد: این تخلف که از ناحیه پیمانکار صورت گرفته بود خارج از قرارداد مذکور بوده که دستور توقف صادر شد که در ادامه مجوزهای لازم را اخذ کردند، اما عملا در حال حاضر اقدامی انجام نمی‌شود.

انتشار دهنده : Yaprak
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۲۲:۲۵

۱۳ خرداد ۱۳۹۸

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک