اعضای دوره جديد اتاق بازرگانی گلستان مشخص شدنداخبار صنعت، معدن و تجارت- تورکمن نیوز رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گلستان گفت: انتخابات اتاق بازرگانی صنایع و معادن و کشاورزی استان گلستان با رقابت ۴۰ نامزد در ۴ گروه برگزار و نفرات منتخب معرفی شدند.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌های ایران؛ به نقل از تسنیم، حسینقلی قوانلو در حاشیه پایان انتخابات اتاق بازرگانی اظهار داشت: انتخابات اتاق بازرگانی صنایع و معادن و کشاورزی گرگان در ۴ گروه با رقابت ۴۰ نفر از صبح امروز آغاز و تا ساعت ۱۹ ادامه داشت.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گلستان تصریح کرد: برای این انتخابات ۴۷ نفر نامزد شده بودند که دیروز ۷ نفر انصراف دادند و امروز رقابت بین نامزدهای باقیمانده در ۴ گروه بازرگانی، کشاورزی، معدن وصنعت برگزار شد.

قوانلو درباره نحوه برگزاری انتخابات هم گفت: این انتخابات همانند انتخابات شوراها به صورت الکترونیکی در استان گلستان برگزار و به صورت کامل نظارت شده است.

مشارکت ۸۰ درصدی واجدان شرایط در انتخابات اتاق گرگان

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گلستان اظهار کرد: دوره قبل انتخابات ۶۵۰ نفر حائز شرکت در این انتخابات بودند که حدود ۴۰۰ نفر شرکت کردند اما در این دوره ۷۲۰ نفر حائز شرکت در انتخابات هستند که بیش از ۵۶۰ نفر رای خود را به صندوق انداختند که بیش از ۸۰ درصد واجدان شرایط را شامل می‌شود.

وی تصریح کرد: ۱۵ نفر از این افراد در این ۴ گروه انتخاب شندد و پس از تائید انتخابات رئیس اتاق بازرگانی و هیئت رئیس اتاق گرگان معرفی می‌شوند.

در پایان این انتخابات نتایج زیر بدست آمد:

در گروه بازرگانی : امیر عابدی با ۲۴۴ رای، حکیم آل‌جلیل با ۲۲۱ رای، علی صفرنژاد با ۲۲۰ رای، عبدالحلیم ماهری با ۲۱۷ رای، عبدالصمد آخوندنژاد با ۲۱۶ رای

گروه صنعت: فرخ قبادی با ۳۵۱ رای، علی‌محمد چوپانی با ۳۰۵ رای، رضا مبصری با ۲۹۶ رای، محمدعلی افضلی با ۲۷۶ رای، حاج محمد زاوودی با ۲۳۴ رای

در گروه معدن: رحمان قره‌باش با ۳۵۵ رای، روح الله شاهینی با کسب ۱۸۳ رای

در گروه کشاورزی: امیر یوسفی با کسب ۳۶۶ رای، ارازجان شمالی با ۲۸۸ رای، هوشنگ آخوندی با ۲۲۰ رای

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۱:۵۲

۱۲ اسفند ۱۳۹۷

کد خبر :

46989

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک