اعضای جدید هیئت والیبال گنبدکاووس معرفی شدندتورکمن نیوز:  نخستین جلسه رسمی هیئت والیبال گنبدکاووس با حضور کلیه اعضا عصر امروز به ریاست خلیل آزمون در دفتر این هیئت برگزار شد.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  به نقل روابط عمومی هیات والیبال، حاج آقا نیازی پیشکسوت بزرگ والیبال گنبد در این جلسه ضمن خوش آمدگویی به مهمانان برای مجموعه جدید هیئت والیبال گنبدکاووس آرزوی موفقیت کردند.

رئیس هیئت والیبال گنبدکاووس دقایقی درباره تشکیلات هیئت جدید و برنامه های آن به صحبت پرداختند.

پس از آن احکام انتصاب کلیه اعضای هیئت والیبال گنبدکاووس به یکایک این اعضا تقدیم شد. پس از ابلاغ احکام مهمانان جلسه ضمن معرفی خود دقایقی به صحبت پرداختند و برای حاج خلیل آزمون و هیئت جدید آرزوی موفقیت کردند.

خلیل آزمون از اهداف خود برای والیبال گنبد توضیحاتی ارائه دادند و از کلیه اعضا و پیشکسوتان خواستند برای پیشرفت والیبال گنبد قدم رو به جلو بردارند و همکاری لازم را داشته باشند. حاج خلیل آزمون درباره قبول مسئولیت خود به عنوان رئیس هیئت والیبال گنبد اشاره کردند و گفتند جز خدمت به والیبال شهرم هدف دیگری ندارم و از کلیه اعضای هیئت این انتظار را دارم فقط و فقط در این راستا یعنی خدمت به والیبال شهر تلاش کنند.

رئیس هیئت والیبال گنبدکاووس که اعضای کمیته های هیئت والیبال گنبد را منصوب کردند از سه هدف آتی خود پرده برداشتند. استعدادیابی در رده های پایه بازیکنانی که بالای ۱۹۵ سانتی متر قد دارند، اسپانسری باشگاه زنیت روسیه برای والیبال مردان در لیگ برتر و تیمداری در لیگ بانوان سه هدف نام برده شده از سوی حاج خلیل آزمون بود.

همچنین طاهر آزمون دبیر هیئت والیبال گنبد با اشاره به انتظارات هیئت از اعضای کمیته ها خواستار فعالیت و برنامه ریزی کمیته ها برای پیشبرد اهداف هیئت شدند.

لیست کلیه اعضای هیئت والیبال گنبد به تفکیک کمیته ها به شرح ذیل میباشد:

رئیس هیئت: حاج خلیل آزمون
قائم مقام هیئت: حاج نورقلی نیازی
دبیر هیئت: طاهر آزمون
نائب رئیس آقایان: حاج فرشید عاشوری
رئیس کمیته مسابقات: جلیل جعفربای
دبیر کمیته مسابقات: موسی سراوانی
رئیس کمیته مربیان: رامین بابایی
رئیس کمیته داوران: داود نافعی
رئیس کمیته آموزش: حاجی محمد گوگجلی
دبیر کمیته آموزش: گل محمد سخاوی
مسئول کمیته استعدادیابی: عبدالله آذر
رئیس کمیته پیشکسوتان: نورمحمد سرشاد
مسئول کمیته ساحلی: رحمان رئوفی
دبیر کمیته ساحلی: سعید شیرمحمدلی
مسئول امور تشریفات: امانقلی رحیمی
مسئول روابط عمومی: رسول آتابای
خزانه دار: ارازمحمد صوفیانی

اعضای کمیته فنی:
مجید آزمون، عظیم جزیده، عبدالرحیم محمدی، بای محمد دوجی، نورمحمد سرشاد، عبدالرضا فرجی، عبدالجبار دولو، حسین زادقلی دوجی، عبدالرحمان دازگنبدی، عیسی ارمشی، حسین مددی

اعضای هیئت رئیسه:
مهدی محمدی، حاج رمضان جواهری، کمال نظرنژاد، مهدی پسرکلو، علی موجرلو، فرزانه جعفری، نازمحمد واحدی، راضیه ارازنژاد، بهروزنیازی، سرهنگ علیفر، جمال الدین واحدی، جلیل پران دوجی، جواد آجودانی

بخش بانوان:
نائب رئیس بانوان: سحر عفیفه
مسئول کمیته آموزش: مهناز رحیمی
مسئول کمیته مسابقات: مهسا معصومی
مسئول کمیته مربیان: زهرا شوشتری
مسئول کمیته داوران: حنیفه آزمون
مسئول کمیته پیشکسوتان: معصومه جواهری

 

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۱:۱۳

۰۹ بهمن ۱۳۹۸

کد خبر :

68734

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک