اخبار والیبال ساحلی – ترکمن نیوز- دبیر هیات والیبال گلستان از حضور چهار والیبالیست گلستانی در ترکیب تیم ملی برای شرکت در مسابقات قهرمانی والیبال ساحلی کشور تایلند خبر داد.

والیبال ساحلی ایران

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران،  حسین مقدم راد با اشاره به تمرین والیبالیست های تیم ملی در اردوی آمادگی اظهار داشت: اردوی تیم ملی والیبال ساحلی ایران با دو تیم الف و ب در حال آماده سازی و تمرین در زمین ساحلی مجموعه ورزشی آزادی تهران است.

وی افزود: ۴ والیبالیست ترکمن از استان گلستان؛ رحمان رئوفی و عبدالحامد میرزاعلی در تیم ملی (الف) و آرش وکیلی و بهمن سالمی در تیم (ب) زیر نظر سرمربی تیم رضا نایینی ترکیب اصلی تیم ملی والیبال ساحلی کشور را تشکیل می دهند و در حال تمرین در اردوی ساحلی مجموعه ورزشی آزادی تهران هستند.

مقدم راد اضافه کرد: مسابقات والیبال ساحلی قهرمانی آسیا از ۳ تا ۶ مهرماه در ساتون تایلند برگزار خواهد شد.

به گفته دبیر هیات والیبال گلستان، ایران تاکنون دو بار در سالهای ۲۰۱۱ با حضور پرویز فرخی و آق محمد سلاق و در سال ۲۰۱۷ با شرکت رحمان رئوفی و بهمن سالمی که همگی ورزشکاران گلستانی هستند، قهرمان رقابت های آسیایی شده است.

استان گلستان قطب والیبال ساحلی ایران است و بندرترکمن پایتخت والیبال ساحلی کشور محسوب می شود و در نیمه اول مهرماه نیز “نخستین تورنومنت جهانی تک ستاره به میزبانی این استان در شهر بندرترکمن برگزار می شود.

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۹:۲۹

۲۷ شهریور ۱۳۹۷

کد خبر :

35677

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک