اعزام والیبالیست های گلستان به تور آسیایی قطروالیبال-ترکمن نیوز-  چهار ملی پوش والیبال ساحلی استان گلستان در قالب تیمهای ملی الف و ب جمهوری اسلامی ایران برای شرکت در تور آسیایی قطر به شهر دوحه پایتخت این کشور حوزه خلیج فارس اعزام شدند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ترکمن های ایران،  با گذشت پنج هفته از اتمام نخستین دوره مسابقات تور جهانی والیبال ساحلی تک ستاره کاسپین سریز در شهرهای بندرترکمن، بابلسر و بندرانزلی این بار بهمن سالمی و آرش وکیلی در عضویت تیم ملی الف و رحمان رئوفی و حامد میرزاعلی در تیم ملی ب ایران در تور مسترز آسیایی قطر به میدان خواهند رفت.
در این پیوند دبیر هییت والیبال استان گلستان طی گفتگو با خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی اظهار داشت: تور مسترز آسیا با حضور تمامی نامداران این رشته در قاره کهن از /فردا/ سه شنبه ششم آذرماه با حضور ۱۶ تیم در قطر برگزار خواهد شد.
حسین مقدم راد افزود: برای تیم های برتر این رقابتها تا رده هشتم در مجموع جایزه نقدی ۲۵ هزار دلاری تعیین شده است.
پرویز فرخی، بهمن سالمی، آرش وکیلی، رحمان رئوفی، حامد میرزاعلی، رسول یمرلی، وحید نیکوفر، کامبیز کلته، جواد فیروزپور، آق محمد سلاق و سینا عنایتی از جمله والیبالیست های ساحلی استان گلستان هستند که در تیم های مختلف کشورمان در مسابقات مختلف آسیایی و جهانی تاکنون موفق به کسب مدال های رنگارنگ شده اند.
استان گلستان قطب والیبال ساحلی ایران است بطوریکه تمام اعضای تیم های اعزامی از کشورمان به بازی های آسیایی جاکارتا ۲۰۱۸ در کشور اندونزی را گلستانی ها تشکیل دادند.
ایران تاکنون دو بار در سال های ۲۰۱۱ با حضور پرویز فرخی و آق محمد سلاق و در سال ۲۰۱۷ با رحمان رئوفی و بهمن سالمی که همگی گلستانی هستند، قهرمان رقابت های آسیا شده است.

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۳:۰۰

۰۵ آذر ۱۳۹۷

کد خبر :

40774

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک