n83271921 72952452 300x199 - اعزام دونده زن گلستانی به مسابقات قهرمانی آسیاورزش بانوان-ترکمن نیوز- رییس هیات دوومیدانی گلستان از حضور الناز کمپانی دونده زن گلستان در ترکیب ۱۶ نفره تیم ملی دوومیدانی بزرگسالان زن و مرد ایران برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا در قطر خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ سید وحید رضا میرا روز سه شنبه در گفتگو با خبرگزاری ایرنا اظهار داشت: کمپانی بعنوان یکی از ۵ زن حاضر در ترکیب تیم اعزامی جمهوری اسلامی ایران در ماده صد متر بامانع با حریفان به رقابت خواهد پرداخت.

وی گفت: ۱۶ ورزشکار ایرانی شامل ۵ ورزشکار زن و ۱۱ ورزشکار مرد اعزامی به این رقابت ها مراحل آخر اردوی آماده سازی متصل به اعزام را در ورزشگاه آفتاب انقلاب تهران برگزار می کنند.

رییس هیات دوومیدانی گلستان افزود: تیم ملی ایران تا ۳۰ فروردین در تهران تمرین می کند و پس از آن راهی دوحه می شود تا در رقابت های قهرمانی آسیا از اول تا چهارم اردیبهشت به مصاف حریفان برود.

احسان حدادی و بهنام شیری در ماده پرتاب دیسک، حسن تفتیان در دوی ۱۰۰ متر و ۲۰۰ متر، حسین کیهانی در ماده دوی ۳۰۰۰ متر بامانع و ۵۰۰۰ متر، امیر مرادی در دوی ۸۰۰متر و ۱۵۰۰ متر، مسلم نیادوست در دوی ۱۵۰۰ متر و ۳۰۰۰ متر بامانع، کیوان قنبرزاده در پرش ارتفاع، مهسا میرزاطبیبی در پرش بانیزه، تکتم دستاربندان در ماده ۸۰۰ متر و ۱۵۰۰ متر، شهلا محمودی در ماده ۴۰۰ متر بامانع، مهدی پیرجهان در ماده ۴۰۰ متر بامانع، ژاله کاردان در پرتاب دیسک، جلیل ناصری در دوی۵۰۰۰ متر و ۱۰ هزار متر، علی فهیمی در ۸۰۰ متر و شاهین مهردلان در پرتاب وزنه، دیگر ورزشکاران اعزامی ایران به این رقابت ها هستند.

هم اینک بیش از ۶۰۰ نفر در گلستان دوومیدانی را به صورت حرفه ای انجام می دهند.

پژمان قلعه نویی ملی پوش پرتاب چکش از جمله دو ومیدانی کاران گلستان است که تجربه شرکت در المپیک برزیل را دارد هرچند موفق به کسب مدال نشد.

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۱:۳۳

۲۱ فروردین ۱۳۹۸

کد خبر :

51070

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک