اعزام دختر اسکواش باز گلستان به رقابتهای آسیایی قطعی شدورزش بانوان – ترکمن نیوز- رییس هیات اسکواش گلستان گفت : اعزام دختر اسکواش باز گلستان به هجدهمین دوره بازی های آسیایی جاکارتا در کشور اندونزی قطعی شد.

به گزارش پایگاه خبری  و تحلیلی ترکمن های ایران، محمدرضا موسایی اظهار کرد: ستاد بازی های آسیایی جاکارتا با اعزام غزال شرف پور به این رقابت ها موافقت کرد و این ورزشکار گلستانی در لیست نفرات اعزامی ایران قرار گرفت.

موسایی تصریح کرد : بر اساس اعلام کادر فنی فدراسیون تیم ملی اسکواش زنان ایران با ترکیب سه نفره بصورت تیمی و انفرادی در جاکارتا مسابقه می دهد.

وی بیان کرد: تیم ملی اسکواش ایران اواخر مرداد ماه آینده راهی جاکارتا می شود و با ترکیب فرشته اقتداری، حدیث فرزاد و غزال شرف پور در بخش زنان و سجاد زارعیان و علیرضا شاملی در رقابتهای مردان با حریفان دیدار می کند.

افزون بر ۲۰۰ ورزشکار زن و مرد گلستانی به صورت حرفه ای در رشته اسکواش فعالیت دارند.

هجدمین دوره بازی‌های آسیا از ۲۷ مرداد ماه امسال به میزبانی شهر جاکارتا پایتخت کشور اندونزی برگزار می شود و تاکنون حضور عادل مجللی در قایقرانی آب های آرام و غزال شرف پور در اسکواش به عنوان نمایندگان استان گلستان در این مسابقات قطعی شده است.

لینک عضویت کانال تلگرام

https://t.me/ITNAnews

منبع : irna.ir/golestan

 

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۵:۰۹

۱۳ تیر ۱۳۹۷

کد خبر :

26425

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک