اعتراض قرجه طیارنمایندهء مردم گنبد به رئیس جمهور در آغاز جلسه شورای اداری گلستانمردم-مسئولین-تلنگر- ترکمن نیوز-   امروز سه شنبه جلسهء شورای اداری استان گلستان با حضور دکتر روحانی رئیس جمهور برگزار شد. هرچند طبق پروتکل بازهم وقتی برای صحبت نمایندگان مردم درمجلس در نظر گرفته نشده بود اما قرجه طیار نمایندهء گنبد از فاصله ئی که بخاطر نواخته نشدن سرود ملی که قرار بود بعد از تلاوت قرآن پخش گردد ولی نگردید استفاده کرده و درحالیکه استاندار آمادهء صحبت بود از جا بلند شد و با صدای بلند اعتراض خود را به گوش رئیس جمهور رسانید.

برگزار کنندگان جلسه خواستند آقای طیار در وقت دیگری سخن بگوید اما اصرار طیار موجب گردید رئیس جمهور روی یک تکه کاغذ یادداشتی بنویسد و ازمجری برنامه بخواهد تا وقت صحبت به نمایندهء گنبد داده شود.

طیار درسخنانش ضمن اظهار نارضایتی از عدم تخصیص وقت صحبت به نماینده گنبد و امام جمعهء گنبد در روز قبل، این رفتار را مصداق توهین تلقی نمود و خواستار عذرخواهی ازمردم گنبد شد. آقای طیار گفت: ما در گنبدکاووس میزبان شما بودیم اما شما هیچ توجهی و هیچ مصوبه ای در این شهرستان نداشتید و به سرعت این شهر را ترک کردید.

نمایندهء گنبد در عین حال برای تشفی خاطر مردم گنبد بخاطر مسائل پیش آمده وهمچنین بعنوان ارمغان این سفر خواستار مقداری تجهیزات پزشکی بیمارستانی و تخصیص امکانات پزشکی برای شهرستان گنبد شد که با موافقت رئیس جمهور و دکتر نوبخت رئیس سازمان برنامه وبودجه قرار گرفت.

دکتر نوبخت ضمن تعریف از خصوصیات اخلاقی قرجه طیار و سابقهء آشنائی اش با ایشان قول داد سفر جداگانه و ویژه ئی به شهرستان گنبدکاووس جهت رفع پاره ئی مشکلات اعتباری و بودجه ئی شهرستان برگزار نماید.

آقای دکتر هاشمی استاندار ضمن تائید حرفهای طیار و قول بررسی موضوع، وعدهء جبران داد.

گزارش از تورکمنیا

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۶:۵۶

۲۵ دی ۱۳۹۷

کد خبر :

43812

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک