گنبد آبرگفتگی 1 300x200 - اصلاح هندسی و احداث میدان امام حسین (ع) شهرستان گنبدکاووسترکمن نیوز: شهردار گنبدکاووس از اصلاح هندسی و احداث میدان امام حسین (ع) در تقاطع بلوار شادی و خط آلمان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ منصور طعنه گنبدی اظهار داشت: از آن جایی که تقاطع‌ها به عنوان نقاط حساس در عملکرد شبکه معابر شهری از اهمیت ویژه ای برخوردار هستند، از این رو اصلاح هندسی تقاطع‌های شهر از جمله اولویت های برنامه های عمرانی شهرداری می باشد.

شهردار گنبد کاووس تصریح کرد : به منظور کاهش بار ترافیکی یکی از شریان های اصلی شهر که با خیل زیادی از تردد خودروها و وسایل نقلیه از چندین مسیر روبرو می باشد و همچنین در راستای تسهیل در عبور و مرور شهروندان، اجرای عملیات خاکبرداری اصلاح هندسی میدان امام حسین علیه السلام (تقاطع بلوار شادی و خط آلمان ) توسط اداره فنی و عمرانی شهرداری در حال انجام می باشد.

طعنه گنبدی ادامه داد: با توجه به حجم بالا و روند رو به رشـد سـفرهای روزانـه شرایطی را بـه وجـود آورده است که مسأله حمل و نقل به یکی از چالش های اصـلی شهر تبدیل شده است و تمام اهتمام مدیریت شهری برای حل رفع گره های ترافیکی و کاهش بار ترافیکی در شهر است که در همین راستا مطالعات و کارشناسی ۱۶ نقطه حادثه خیز جهت اصلاح هندسی انجام شده و طبق اولویت در دستور کار شهرداری قرار گرفته است.

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۲:۴۷

۳۰ دی ۱۳۹۸

کد خبر :

68231

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک