اصلاحات گسترده ازبکستان در 2020 ادامه داردتورکمن نیوز:  رئیس جمهور ازبکستان گفت: سال ۲۰۱۹ میلادی در تاریخ ازبکستان ماندگار خواهد شد و ما در سال ۲۰۲۰ میلادی به اصلاحات گسترده خود ادامه می‌دهیم.به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛   «شوکت میرضیایف» در پیام تبریک سال نو میلادی به مردم این کشور گفت: سال ۲۰۱۹ میلادی با مشکلات مختلف همراه بود ولی در نتیجه زحمات فداکارانه مردم، سرمایه گذاری‌های فعال و توسعه اجتماعی ما دستاوردهای قابل ملاحظه‌ای را در زمینه‌های مختلف به دست آوردیم.

رئیس جمهور ازبکستان اظهار داشت: مهم تر از همه سطح زندگی مردم افزایش یافته و امید به آینده بیشتر شده است.

وی یادآوی کرد: توانایی دفاعی نیروهای مسلح کشور که ضمانت استقلال، زندگی ایمن و آرام می‌باشد، تقویت شده و اعتبار کشور ما که سیاست خارجی صلح آمیز و و موثر است در بین جامعه بین المللی افزایش یافته است.

میرضیایف همچنین گفت: ما به مرحله جدید توسعه وارد می‌شویم و این پیشرفتی ملی است و در سال ۲۰۲۰ میلادی ما به اصلاحات گسترده اجتماعی و اقتصادی بیش از پیش ادامه می‌دهیم.

رئیس جمهور ازبکستان ادامه داد: ما برای ایجاد شرایط مناسب برای مالکیت خصوصی، توسعه کارآفرینی و بازرگانی و افزایش درآمدهای واقعی مردم توجه خاصی داریم.

میرضیایف تاکید کرد: وظیفه اصلی ما همچنان تحکیم صلح و ثبات در کشور، توافق و حسن تفاهم بین ملت‌ها است و ما همکاری‌های همه جانبه خود را با جامعه جهانی، پیش از هر چیز، با کشورهای همسایه گسترش خواهیم کرد.

رئیس جمهور ازبکستان در پایان به مردم این کشور آغاز سال جدید میلادی را تبریک گفت و برای آنان سلامتی، صلح و رفاه آرزو کرد.

 

گردآوری:گروه بین الملل ترکمن نیوز
http://turkmensnews.com
منبع:farsnews

 

 

 

 

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۱:۳۸

۱۱ دی ۱۳۹۸

کد خبر :

67047

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک