اسراف کاری در شهرداری بندرترکمن، چرا؟!تورکمن نیوز:   کسی دقیقا نمی داند در شهرداری بندرترکمن و در اجرای پروژ های عمرانی و …چه مقدار منابع مالی که از بیت المال تامین می شود اسراف کاری شده و به هدر می رود و چرا به جای استفاده از متولیان متخصص در امر اجرایی و نظارت افرادی به مسئولیت گمارده می شوند که از کمترین تجربه و تخصص مربوطه برخوردار هستند. به نظر می رسد این مهم آنچنان برای شهرداری بندرترکمن اهمیت ندارد.
به تازگی فرماندار بندرترکمن طی ارسال نامه ای به شهردار با موضوع نظافت نامناسب شهری با اشاره به انجام نامعقول سنگ فرش ضلع شمال غربی چهار راه شادکام که منتهی به دوباره کاری آن و البته اسراف شده است را به چالش کشیده و خواستار جلوگیری از حیف و میل اموال بیت المال گردید.
مواردی از این دست و مشابه که متاسفانه به کرات دیده می شود بیانگر نبود تخصص در مسئول مربوطه را به اثبات می رساند. در جریان این قضیه نیز تیر انتقادات به سوی مدیر خدمات شهری و اجرایی شهرداری بندرترکمن می باشد که پیشتر در واحد آتش نشانی به عنوان راننده فعالیت می کرد.
با احترام به همه ی پرسنل خدوم آتش نشانی پرسش اینجاست چرا شخصی که در قامت راننده آتش نشانی فعالیت داشت در پست تخصصی معاون خدمات شهری بکار گرفته شده و مجموعه کلیه امور اجرایی شهر را عهده دار می باشد!!

 

✍️خلیل رستگار

هدف " ترکمن نیوز " گسترش اطلاع رسانی است. لذا انتشار این مطلب به معنای تائید محتوای آن نیست
انتشار دهنده : shirzad
تاریخ و زمان خبر

۰:۱۹

۲۶ مهر ۱۳۹۸

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک