استیضاح و برکناری شهردار آزادشهراخبار آزادشهر– ترکمن نیوز- رییس شورای اسلامی آزادشهر در شرق استان گلستان از استیضاح شهردار این شهر با رای اکثریت اعضای این نهاد خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری وتحلیلی ترکمن های ایران، پیمان گنجی گفت: در نشست عصر دوشنبه شورا پس از بررسی های لازم، چهار نفر از مجموع پنج عضو به استیضاح و برکناری شهردار آزادشهر رای دادند.
وی در خصوص دلایل این تصمیم اظهارداشت: از چندی پیش تذکراتی به شهردار مبنی بر لزوم گام برداشتن در مسیر برنامه ها داده شد، ولی شهرام سعیدی کمتر به این موارد توجه کرد.
رییس شورای آزادشهر، صداقت نداشتن درمسائل شهری، نبود شفافیت مالی، تلاش در اختلاف افکنی بین اعضای شورا و پرسنل شهرداری و اجازه دادن به دستگاه ها و ارگان های غیر مرتبط برای دخالت در سیستم شهری را از مهمترین دلائل استیضاح شهردار بیان کرد.
وی، کم توجهی به نظرات کارشناسی در مسائل شهری و شهرسازی، برگزاری جلسات مناقصه و مزایده بدون حضور نماینده شورا و توجه نکردن به اجرای پروژه های ارائه شده از سوی شورای شهر را از دیگر دلایل تصمیم اکثریت اعضا برای استیضاح شهردار اعلام نمود.
به گفته وی، با تصمیم اعضای شورا تا انتخاب شهردار جدید، رضا آهنگری معاون شهردار آزادشهر به عنوان سرپرست این مجموعه انتخاب شد.
درهمین پیوند شهرام سعیدی شهردار برکنار شده آزادشهر در خصوص تصمیم اعضای شورای شهر گفت: در مدت مسوولیت برای آبادانی و پیشرفت شهر تلاش کردم و مردم در این خصوص قضاوت خواهند کرد.

لینک عضویت کانال تلگرام

https://t.me/ITNAnews

منبع: irna.ir/golestan

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۹:۲۹

۰۹ مرداد ۱۳۹۷

کد خبر :

30176

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک