تورکمن نیوز: استقبال از چهار قهرمان جهان شهرستان گنبدکاووس که موفق به کسب عنوان قهرمانی شدند امروز پیش از ظهر برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ مراسم استقبال از ملی پوشان سپک تاکرای گنبدکاووس و عبدالجلیل قرنجیک بازیکن تیم ملی والیبال با ویلچر جمهوری اسلامی که در تورنمنت چهارجانبه کشور ژاپن موفق به کسب مدال طلا و عنوان بازیکن کلاسA این مسابقات شده بود که در مسابقات جهانی تایلند خوش درخشیدند پیش از ظهر امروز برگزار شد.

تیم ملی زیر ۲۳ سال ایران در حالی به عنوان قهرمانی جهان رسید که برای کسب این عنوان به مصاف رقبایی با تجربه تر و بزرگتر از خودشان به لحاظ سنی حضور در مسابقات جهانی بودند.

جوانان تیم ملی سپک تاکرای ایران توانستند از سد تیم های هنگ کنگ، پاکستان، بنگلادش و نهایتا تیم سرسخت کامبوج بگذرند تا در حضور ۱۰ تیم حاضر در دویژن A به عنوان قهرمانی دست پیدا کند.

شایان ذکر است که تیم ملی زیر ۲۳ سال کشورمان برای اولین در رقابت های جهانی که سن آزاد است حضور پیدا کردند و در سه بخش تیم ایونت، دبل و رگو به مصاف حریفان رفتند.

بر اساس گزارش خبرنگار تورکمن نیوز: ۳ بازیکن نوجوان تیم ملی سپک تکرای ایران از گلستان و گنبدکاووس با نام های؛ یاسر پردل، امیر حسین قرنجیک و عارف صفایی از بازیکنان تاثیرگذار و خوب تیم بودند.

تورنمنت چهارجانبه بسکتبال با ویلچر میتسوبیشی که با حضور تیم های ملی ایران، ژاپن، استرالیا و کره جنوبی از ۷شهریور در توکیو آغاز شده بود و روز گذشته با قهرمانی ملی پوشان بسکتبال با ویلچرکشورمان به پایان رسید.

✍️یاشار نیازی

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۲:۳۳

۱۳ شهریور ۱۳۹۸

کد خبر :

60846

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک