استقبال ازسه ملی پوش گنبدی مسابقات پاراآسیاییگنبدکاووس-ترکمن نیوز-  با حضور مسئولان و ورزشکاران این شهرستان و خانواده های آنان، مراسم استقبال و تجلیل از سه ملی پوش گنبدی که در مسابقات پارا آسیایی جاکارتا اندونزی موفق به کسب دو مدال طلا و یک نقره شده بودند، برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری جمهوری اسلامی، دراین مراسم که روز سه شنبه درمحل اداره ورزش و جوانان گنبد برگزار شد، از محمد نعمتی عضو تیم والبیال نشسته مردان، عبدالجلیل قرنجیک عضو تیم بستکبال با ویلچر مردان و زهرا دانای توس ملی پوش والیبال نشسته زنان جمهوری اسلامی، استقبال و تجلیل شد.
محمد نعمتی و عبدالجلیل قرنجیک دو ملی پوش گنبدی به ترتیب در رشته والبیال نشسته مردان و بستکبال با ویلچر مردان موفق به کسب مدال طلا و زهرا دانای توس ملی پوش تیم والیبال نشسته زنان نیز مدال نقره مسابقات پارا آسیایی را کسب کرده بودند.
این ورزشکاران هر کدام در گفت و گویی کوتاه درجمع خبرنگاران، سطح مسابقات آسیایی را خوب توصیف کرده و کسب مدال های خود را حاصل تلاش های سخت کادر فنی و بازیکنان در اردوهای تدارکاتی و نیز مسابقات پارا آسیایی دانستند.
استان گلستان چهار نماینده اعزامی به بازی های پارا آسیایی جاکارتا داشت که علاوه بر سه ملی پوش گنبدی، نورمحمد آرخی از بندر ترکمن در رشته پرتاب وزنه موفق به کسب مدال نقره این مسابقات شده بود.
به جز چهار ورزشکار، لیلا نعیم آبادی سرمربی گلستانی تیم ملی گلبال زنان ایران هم دراین مسابقات حاضر بود که موفق شد، شاگردانش را پس از تیم های قدرتمند و مدعی چین و ژاپن به سکوی سوم پاراآسیایی جاکارتا برساند.

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۰:۳۹

۲۴ مهر ۱۳۹۷

کد خبر :

37821

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک