فرماندار شهرستان گرگان:

استفاده از ظرفیت‌های صاحب نظران جهت کاهش آسیب‌های اجتماعیتورکمن نیوز: فرماندار شهرستان گرگان در کارگاه آموزشی گفتگوی ملی خانواده گفت: از ظرفیت صاحب نظران برای کاهش آسیب های اجتماعی استفاده خواهم کرد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ محمد حمیدی اظهار کرد: در مسائل اجتماعی شهرستان تلاش می کنم از ظرفیت همه صاحب نظران استفاده نمایم تا بتوانیم آسیب های اجتماعی را حتی الامکان کاهش داده و آن را برطرف نماییم.

حمیدی تصریح کرد: در راستای رسیدن به اهداف از ظرفیت افراد متخصص و باانگیزه از جمله روانشناسان و جامعه شناسان در تحلیل آسیبهای اجتماعی استفاده خواهیم کرد.

بر اساس این گزارش کارگاه آموزشی گفتگوی ملی خانواده با هماهنگی فرمانداری و با هدف آموزش مربیان و معلمان در حوزه مشاوره و روانشناسی در سطح دبیرستان های شهرستان گرگان برگزار شد.

محمد حمیدی در کارگاه آموزشی گفتگوی ملی خانواده که با هماهنگی فرمانداری و با هدف آموزش مربیان و معلمان در حوزه مشاوره و روانشناسی در سطح دبیرستان های شهرستان گرگان برگزار گردید حضور یافت.

استفاده از ظرفیت‌های صاحب نظران جهت کاهش آسیب‌های اجتماعی
حمیدی در این کارگاه بیان داشت: در مسائل اجتماعی شهرستان تلاش می کنم از ظرفیت همه صاحب نظران استفاده نمایم تا بتوانیم آسیب های اجتماعی را حتی الامکان کاهش داده و آن را برطرف نماییم .
فرماندار شهرستان گرگان افزود: امروز که این کارگاه برای دبیران حوزه روانشناسی در دبیرستان های شهرستان تشکیل گردیده است می تواند یک فرصت باشد که به عنوان کارکنان دولت بتوانیم همکاری بیشتری با هم داشته باشیم .
وی افزود: در راستای رسیدن به اهداف از ظرفیت افراد متخصص و باانگیزه از جمله روانشناسان و جامعه شناسان در تحلیل آسیبهای اجتماعی استفاده خواهیم کرد .
“مهندس حمیدی “همچنین با کارشناسان در این حوزه از نزدیک گفتگو کرد و مسائل و مشکلات را مورد بررسی قرار داد.

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۹:۲۸

۲۸ خرداد ۱۳۹۸

کد خبر :

55500

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک