الیاس هیوه چی گفت:

پروژه های نیمه تمام شهرستان ترکمن را در حال پیگیری هستیمبندرترکمنتورکمن نیوز فرماندار شهرستان ترکمن گفت: استخر ورزشی بندرترکمن و  پروژه های نیمه تمام شهرستان را در حال پیگیری هستیم.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ الیاس هیوه چی پیش از ظهر امروز سه شنبه ۳۱ اردیبهشت، در جلسه شورای اداری شهرستان که با حضور ائمه جمعه و سایر مسئولین شهرستان در محل فرمانداری برگزار شد یادآور شد: جاده چهاربانده محوری کردکوی بندرترکمن که پیمانکار درحال کار است و استخر شنا که قریب ۱۰سال متوقف مانده بود رو به اتمام است و تلاش می کنیم بعد از ماه مبارک رمضان افتتاح کنیم تا شهروندان از این امکان بهره مند شوند.

وی افزود: سالن تختی هم که حدود ۱۵ سال متوقف مانده بود به پیمانکار داده شده و پیگیری میکنیم که پیمانکار مستقر و سریعتر انجام شود تا این پروژه هم در یک بعد زمانی مشخص به اتمام و بهره برداری برسد تا نیاز شهروندان تامین شود.
گفتنی است در این جلسه که با محوریت مدیریت بحران سیل، سالروز فتح خرمشهر، روز قدس و ارتحال حضرت امام در شهرستان برگزار شد فرماندار ترکمن ابراز امیدواری کرد در این ایام به عنوان روزهای نمادین، مدیران دستگاه ها  ضمن حضور پررنگ در برنامه ها و مراسم ها، در خدمت شهروندان باشند‌.

فرماندار در خاتمه با اشاره به مسائل بین المللی، تحریم ها و فشار های اقتصادی از سوی امریکا، به مسئولین ادارات شهرستان ترکمن تاکید کرد: مردم ما به لحاظ فشار اقتصادی و تحریم ها در مضیقه هستند بنابراین بایستی در راستای رضایتمندی مردم تلاش بیشتری انجام دهیم از این رو مدیران میز خدمت را بین مردم ببرند و در کمترین زمان ممکن کار ارباب رجوع را رسیدگی کنند.

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۷:۱۰

۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸

کد خبر :

53810

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک