به منظور انجام عملیات آبخیزداری در استان گلستان:

استاندار گلستان و رییس سازمان جنگلها، مراتع و آبخیزداری کشور تفاهم نامه همکاری امضا کردناخبار استانی- ترکمن نیوز- به منظور انجام عملیات آبخیزداری در حوزه های آبخیز شهرستان های استان، استاندار گلستان و معاون وزیر جهادکشاورزی و رییس سازمان جنگلها، مراتع و آبخیزداری کشور تفاهم نامه همکاری امضا کردند.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران، به نقل از روابط عمومی استانداری گلستان، در مراسم امضای این تفاهم نامه که شامگاه یکشنبه ۲۱ مردادماه به امضاء سید مناف هاشمی، استاندار گلستان، و خلیلی آقایی، رییس سازمان جنگلها، مراتع و آبخیزداری کشور رسید، غراوی، نماینده مردم شرق استان در مجلس شورای اسلامی و معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار حضور داشتند.
دستیابی به اهداف کلان در راستای حفظ، احیاء، توسعه و بهره برداری مناسب از منابع طبیعی استان با هدف تحقق اسناد بالادستی و سند چشم انداز در زمینه آبخیزداری، کنترل فرسایش و …. از اهداف مهم این تفاهم نامه است.
بر اساس این تفاهم نامه، سازمان جنگلها، مراتع و آبخیزداری مبلغ ۴۰ میلیارد تومان از محل اعتبارات ملی طرح های آبخیزداری و آبخوانداری به استان اختصاص می دهد.
همچنین استانداری گلستان نیز متعهد شد پس از تصویب در شورای برنامه ریزی استان، مبلغ ۲۰ میلیارد تومان از محل اعتبارات استانی به اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اختصاص دهد.

لینک عضویت کانال تلگرام

https://tlgrm.in/ITNAnews

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۰:۱۲

۲۲ مرداد ۱۳۹۷

کد خبر :

32358

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک