استاندار گلستان با رئیس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی دیدار کرداخبار استانی- ترکمن نیوز- استاندار گلستان با مهندس سعیدی کیا رئیس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی کشور دیدار و در خصوص تحویل اسناد املاک بنیاد علوی در این استان گفتگو کرد.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران، به نقل از روابط عمومی استانداری گلستان، دکتر سید مناف هاشمی در این دیدار، ضمن تقدیر از حمایت های بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی کشور اظهار کرد: از محل تفاهم نامه استانداری گلستان، معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری و بنیاد علوی با عاملیت بانک سینا، تسهیلات ارزان قیمت اشتغال زای روستایی به متقاضیان سرمایه گذاری در روستاها اعطا می شود.

دکتر هاشمی اظهار کرد: واگذاری زمین برای ساختمان پزشکی قانونی و مشارکت در بیمارستان مراوه تپه از جمله موضوعاتی است که بنیاد مستضعفان می تواند به استان کمک نماید.

همچنین مهندس سعیدی کیا در این دیدار اظهار کرد: گلستان جزو استانهای پیشرو در ارائه تسهیلات در بخش های گردشگری و صنعتی به متقاضیان است.

وی افزود: این تسهیلات در حال حاضر در ۱۴ استان کشور با عاملیت بانک سینا اعطا می شود و امیدواریم بتوانند تأثیر بسزایی در ایجاد اشتغال خرد داشته باشد.

لینک عضویت کانال تلگرام

https://t.me/ITNAnews

 

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۳:۰۳

۰۹ مرداد ۱۳۹۷

کد خبر :

30243

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک