شناس2 استاندار گلستان ترکمن نیوز 300x196 - استاندار: اقدامات بشردوستانه حاج محمد شهرکی نام نیکشان را در گلستان جاودان ساخت+عکسترکمن نیوز:  استاندار گلستان با بیان اینکه ایران و جهان در مقطع حساسی در مواجه با ویروس کرونا قرار دارد گفت: امروز این بیماری فرصتی تاریخی رابرای دستگیری, کمک به همنوعان و مواساتی که مورد توجه مقام معظم رهبری است فراهم آورده است و همه آنهایی که توانایی پشتیبانی مالی را دارند می توانند وارد میدان شوند.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  هادی حق شناس چهارشنبه ۲۷ فروردین در آیین اهدا بسته های معیشتی خیّر نیک اندیش حاج محمد شهرکی به خانواده های نیازمند در جهت کاهش مشکلات آنان تصریح کرد: دولت اگرچه حمایت های همگانی دارد و همچنین از اقشاری آسیب پذیر زیر چتر بهزیستی و کمیته امداد حمایت می کند اما تلاش شده با راه اندازی ستاد های کمک مومنانه در شهرستان ها به افرادی که از این پشتیبانی ها برخوردار نیستند , کمک شود.

حق شناس ادامه داد: این بسته معیشتی میان کسانی که کسب و کاری ندارند و یا افرادی که در جریان شیوع کرونا شغل و درآمد خود را از دست داده و بیکار شدند، توزیع می شود.

وی یادآور شد: این ستاد ها زیر نظر فرمانداری, امام جمعه و سپاه شهرستان شکل گرفته و مردم می توانند با مراجعه به آنان کمک های خود را ارایه کنند تا در قالب بسته های مواد غذایی ۱۰۰ هزار تومانی به اقشار آسیب دیده برسد.
استاندار گلستان ادامه داد: اقدام حاج محمد شهرکی که سابقه ی خیرات او در کسی در استان پوشیده نیست, نام نیکوی ایشان را در گلستان ماندگار می کند و امیدواریم خیرین دیگر نیز بتوانند در این روزهای سخت مواجه با بیماری کرونا در کنار مردم نیازمند باشند و از آنان دستگیری کنند.

 

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۳:۰۶

۲۷ فروردین ۱۳۹۹

کد خبر :

73353

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک