گلستان 4 300x208 - اسامی قطعی داوطلبان انتخابات مجلس ۲۲ بهمن اعلام می شودتورکمن نیوز سرپرست دفتر اداره کل سیاسی و انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری گلستان گفت: اسامی قطعی داوطلبان انتخابات مجلس ۲۲ بهمن اعلام می شود.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  حمیدرضا ملک حسینی یکشنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه گلستان اظهارکرد: در راستای برنامه زمانبندی هفت روز زمان ثبت نام و ۶ روز مهلت تشکیل هیئت های اجرایی بود که با همکاری فرمانداری ها انجام شد و مشکل خاصی در این خصوص نداشتیم.

وی از بررسی سوابق داوطلبان در مراجع چهارگانه از تاریخ ۹۸/۹/۱۰ تا ۹۸/۹/۲۱ و بررسی صلاحیت داوطلبان در هیئت‌های اجرایی از تاریخ ۹۸/۹/۱۷ تا ۹۸/۹/۲۶ خبرداد.

ملک حسینی گفت که در تاریخ ۹۸/۹/۲۷ مراتب رد صلاحیت به داوطلبان توسط فرماندار مرکز حوزه انتخابی اعلام می شود.

وی گفت که داوطلبان چهار روز از تاریخ ۹۸/۹/۲۸ تا ۹۸/۱۰/۱ مهلت دارند که شکایت خود را به هیئت نظارت استان اعلام کنند.

ملک حسینی ادامه داد: از تاریخ ۹۸/۱۰/۲ تا ۹۸/۱۰/۲۱ رسیدگی به شکایات داوطلبان رد صلاحیت شده توسط هیئت نظارت استان صورت می گیرد و پس از کسب نظر هیئت مرکزی نظارت به فرماندار مربوطه اعلام می شود.

وی همچنین گفت که از ۹۸/۱۰/۲۲ تا ۹۸/۱۱/۱۱ مراتب تأیید یا رد صلاحیت داوطلبان توسط فرماندار مرکز حوزه انتخابیه ابلاغ می شود و از تاریخ ۹۸/۱۱/۱۲ تا ۹۸/۱۱/۱۴ شکایت داوطلبان دریافت خواهد شد.

ملک حسینی گفت بعد از آن به مدت یک هفته به شکایات داوطلبان توسط شورای نگهبان رسیدگی شده و به وزارت کشور اعلام می شود.

وی ادامه داد که اسامی قطعی نامزدها ۲۲ بهمن به مراکز حوزه‌های انتخابیه توسط وزارت کشور اعلام می شود و در تاریخ ۲۳ بهمن آگهی اسامی نامزدهای تأیید شده منتشر خواهد شد.

وی مهلت قانون برای تبلیغات را از ۹۸/۱۱/۲۳ تا ۹۸/۱۱/۳۰ اعلام کرد./مهر

 

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۶:۰۲

۱۷ آذر ۱۳۹۸

کد خبر :

65571

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک