سلسله یادداشت های انتخاباتی (شماره 20)

از نشست با مردم تا همکاری چند رسانه (بخش 1)تورکمن نیوز  با همکاری چندین رسانه محلی، خانه گفتگو، جرجان بیدار و جرجان نامه، و گفتگو های مشترک با حضور اعضای هیئت تحریه سه رسانه فوق، مقررشد که مجمع و محفلی با عنوان “با مردم” تشکیل گردد.

اولین جلسه پرسش و پاسخ دیشب بیستم بهمن ماه با حضور دکتر حاج علی نژاد ، یکی از کاندیداهای مجلس شورای اسلامی برگزار گردید. آقای دکتر سارلی دیگر مهمان جلسه بودند که به علت شرایط جوی نتوانستند در جلسه شرکت نمایند.

جهت ارئه گزارش “نشست دیشب” با مردم و “اهداف مجمع بامردم” لازم است، نکات ذیل مورد توجه قرار گیرد :

۱٫ مجمع با مردم، با همکاری رسانه های محلی خانه گفتگو، جرجان بیدار و جرجان نامه تشکیل شده و اهداف و چارچوب هایی، جهت فعالیت موثر مجمع با مردم تعیین شده است.

۲٫ مجمع با مردم، اهداف و برنامه های متعددی طراحی کرده است و صرفا اهداف “سیاسی و انتخاباتی” ندارد. پرداختن به مو ضوعات “اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی” گنبد و منطقه جزو اولویت های مجمع بامردم است.

۳٫ مجمع بامردم، برگزاری جلسات پرسش و پاسخ با کاندیداهای یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی را فعلا در اولویت قرار داده و هدف از برگزاری این جلسات، ایجاد فضای پرسشگری و مطالبه گری و آگاهی بخشی است.

۴٫ در مجمع با مردم، موضوعاتی از قبیل اجماع، ائتلاف، اصلا مطرح نیست و به دنبال معرفی”بهترین داوطلب” از بین کاندیداهایی که در جلسات شرکت کردند نمی باشد و در هیچ بندی از اهداف مجمع با مردم به موضوعاتی از این دست اشاره ای نشده است.

 

✍️ شکور زیرک
روزنامه نگار — کارشناس ارشد علوم سیاسی

 

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۲۱:۲۳

۲۱ بهمن ۱۳۹۸

کد خبر :

69499

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک