از طریق راه آهن گرگان اینچه برون به کدام کشور­های خارجی می توانیم سفر کنیم؟ تورکمن نیوز راحتی و آرامشی که در قطار تجربه می­ کنید هیچ شباهتی به دیگر وسایل حمل و نقل ندارد و به راحتی می توان گفت که قطار امن­ترین وسیله حمل و نقل دنیا است. امکان خرابی قطار بسیار کم بوده و بدون دغدغه می ­توانید به تماشا و لذت از مناظر مسیر بنشینید. حتی می ­توانید لپ­تاپ خود را بیرون آورده، به تماشای فیلم بپردازید یا به کارهای دیگرتان بپردازید. در بعضی از قطارها نیز می ­توانید از اینترنت رایگان بهره­مند شوید.

خیلی ها می دانند که قیمت پرواز چقدر می تواند متغیر باشد ولی کرایه قطار در هر مسیری، در هر روزی یا ماهی و سالی یکسان بوده و تا اطلاع ثانوی از قیمت استاندارد برخوردار خواهد بود. بر خلاف فرودگاه ها، بیشتر ایستگاه های اصلی قطار درست در مرکز شهر و در قلب آن قرار دارند. شما می توانید به جای این که مجبور به پرداخت هزینه تاکسی برای رسیدن به محل اقامت از فرودگاه، هزینه بالا بپردازید، می­توانید پس از پیاده شدن از قطار تنها لحظاتی دیگر به محل اقامت یا هتل خود برسید. همین حالا جهت مشاهده لحظه ای قیمت های بلیط قطار کلیک کنید .

ساعت حرکت قطارها نیز بسیار دقیق و به موقع هستند و به ندرت دچار تاخیر می­شوند. خبر خوب اینکه به هیچ عنوان محدودیت وزن بار به هنگام سفر با قطار نخواهید داشت و هر اندازه که بخواهید می­توانید چمدان خود را پر کنید و یا با دست پر از سفر خود برگردید. در­صورت سفر با دوچرخه نیز می­توانید دوچرخه خود را به باربری قطار تحویل دهید. سفر گروهی با قطار به همراه دوستان یا خانواده نیز حس و حال دیگری دارد و کم­ترین آسیب را به محیط زیست می­زند.

از طریق راه آهن گرگان اینچه برون به طور مستقیم می­توانید به ترکمنستان سفر کنید و طعم تجربه سفر به کشور های شرقی ایران را بچشید. اما جهت سفر نیاز به اخذ ویزا دارید که بین ۲۰ تا ۲۵ روز کاری طول می­کشد. برای صدور گذرنامه نیاز دارید که در سفارت خانه حضور داشته باشید و مصاحبه حضوری انجام دهید. پس از تحویل مدارک و پرداخت هزینه منتظر خبر از سفارت خانه مربوطه شوید.

سفر با قطار بسیار هیجان انگیز است، به ویژه اگر در حال بازدید از چندین کشور در اروپا هستید. سریع، آسان و مقرون به صرفه است و شما این امکان را دارید که پا های خود را دراز کنید و مناظر شگفت انگیزی را که در طول مسیر خواهید دید تماشا کنید.

 

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۵:۰۶

۲۰ آذر ۱۳۹۸

کد خبر :

65712

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک