بین المللی ترکمنستان 300x151 - از سرگیری پروازهای بین المللی ترکمنستان یک ماه دیگر به تعویق افتادترکمن نیوز:  شرکت ملی هواپیمایی ترکمنستان از سرگیری پروازهای بین المللی را به دلیل ادامه شیوع ویروس کرونا تا یک ماه دیگر به تعویق انداخت.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  شرکت ملی هواپیمایی ترکمنستان به دلیل ادامه شیوع کرونا اعلام کرد که پروازهای بین المللی از ۲۰ ژوئیه از سر گرفته خواهد شد.

قبلا این هواپیمایی از تصمیم خود برای از سرگیری پروازهای بین المللی از ۲۰ ژوئن خبر داده بود.

در اواخر ماه ژانویه شرکت ملی هواپیمایی ترکمنستان بنابر شیوع ویروس کرونا در چین و سایر مناطق جهان، در ابتدا پروازهای خود به «پکن» و «بانکوک» و سپس به همه مسیرهای بین المللی را قطع کرد.

در ماه می این شرکت از تصمیم خود در رابطه به از سرگیری پروازهای بین المللی از ۲۰ ژوئن خبر داد و همچنین اقدام به فروش بلیت برای برخی از پروازها کرد.

در اطلاعیه شرکت ملی هواپیمایی ترکمنستان آمده است، مسافرانی که اقدام به تهیه بلیت کرده‌اند، می توانند درخواست بازپرداخت کنند یا منتظر از سرگیری پروازها بمانند.

شرکت ملی هواپیمایی ترکمنستان پروازهای بین المللی در مسیرهای مختلف و از جمله پکن، بانکوک، دهلی، دبی، استانبول، فرانکفورت، بیرمنگام، کازان، سن پترزبورگ، مسکو و غیره انجام می‌دهد.

 

گردآوری: گروه بین الملل ترکمن نیوز
http://turkmensnews.com
منبع: fars

 

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۴:۱۲

۲۸ خرداد ۱۳۹۹

کد خبر :

77274

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک