با تلاش های بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی صورت گرفت:

از احداث بیمارستان ۶۴ تختخوابی تا پیش خریدفرش دست بافت در استان گلستانگلستان-ترکمن نیوز-  با همت بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی بیمارستان ۶۴ تختخوابی مراوه تپه راه اندازی می‌شود.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران،به نقل مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی بنیاد مستضعفان، با همت بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی بیمارستان ۶۴ تختخوابی مراوه تپه و مرکز درمان بستر کرند در شهرستان گنبد کاووس راه اندازی می‌شود.

 از احداث بیمارستان ۶۴ تختخوابی تا پیش خریدفرش دست بافت در استان گلستان
همچنین بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی اقدام به پیش خرید فرش دست بافت از تعاونی‌های روستا‌های استان گلستان کرده است به طوری که این نهاد انقلابی کشور اقدام به پیش خرید ۱۱۰ تخته فرش با ابعاد ۲ در ۲ از تعاونی‌های شهرستان مراوه تپه در استان گلستان کرده است. از طرف دیگر۵۰ تخته فرش ترکمنی از روستای میرزاپانگ در شهرستان گالیکش و۵۰ تخته از روستا‌های شهرستان گنبدکاووس توسط بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی ایران خریداری شده است. قابل ذکر است بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی برای خانواده‌هایی که قادر به خرید دارقالی نیستند اقدام به خرید دار قالی کرده است.
تاکنون ۲۷ طرح با استفاده از این تسهیلات در استان گلستان با اشتغال ۳۲۲ نفر به بهره بردای رسیده است و ۵۷ طرح با برآورد اشتغال ۴۹۹ در مرحله انعقاد قرارداد قرار دارد.
انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۹:۲۲

۱۶ بهمن ۱۳۹۷

کد خبر :

44915

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک