متفاوت 2 300x185 - ازدواج متفاوت 3 سلبریتی معروف ایرانی + عکستورکمن نیوز: گاهی اوقات شیوه خواستگاری شکل غیرمعمول به خود می گیرد و اگر این موضوع مربوط به چهره های مشهور باشد بازتاب های زیادی پیدا می کند.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ گاهی اوقات شیوه خواستگاری شکل غیرمعمول به خود می گیرد و اگر این موضوع مربوط به چهره های مشهور باشد بازتاب های زیادی پیدا می کند.

مراسم ازدواج زیرآب!

داغ ترین سوژه مراسم عجیب ازدواج، مربوط به شیوا طاهری است. وی با سریال گذر از رنج‌ها شناخته شد چند روز قبل با انتشار ویدئویی در زیرآب خبر ازدواجش را رسانه ای کرد.
خواستگاری ۵ صبح

متفاوت 4 300x289 - ازدواج متفاوت 3 سلبریتی معروف ایرانی + عکس
فرهاد آئیش در برنامه دورهمی راجع به خواستگاری‌اش خاطره جالبی را تعریف کرد. این بازیگر گفت: من با مائده تئاتری را در آلمان اجرا کردیم من به این نتیجه رسیدم که ایشان یک آدم خاصی است. بعد از ۲ سال در عرض ۳ روز خوابش را دیدم، یادش افتادم، گفتم حتما این نشانه ای‌ست و او جفت من است. همان موقع ۵ صبح به او زنگ زدم و گفتم می‌خواهم با شما ازدواج کنم.
خواستگاری اینترنتی

متفاوت 3 300x185 - ازدواج متفاوت 3 سلبریتی معروف ایرانی + عکس
ماه چهره خلیلی که در انگلیس درس خوانده و خانواده اش نیز ساکن لندن هستند درباره نحوه خواستگاری‌اش گفت: به دلیل این که پدر و مادرم در لندن هستند از طریق اینترنت خواستگاری کردند. خانواده داماد ایران بودند ما هم انگلیس بودیم، گل خریدیم، من چای آوردم، بعد از اینکه من بله را گفتم این طرف نقل پاشیدند در تلویزیون.
خواستگاری دانشجویی

متفاوت 1 300x185 - ازدواج متفاوت 3 سلبریتی معروف ایرانی + عکس
داریوش ارجمند چند سال قبل در مصاحبه ای با جام جم درباره ازدواجش گفته بود: سال اول که در دانشگاه مشهد قبول شدم در کلاس آقای دکتر علی شریعتی دختر خانمی را دیدم که در همان نگاه اول از او خوشم آمد. چهار سال در آن دانشگاه درس خواندیم و من همیشه به آن خانم علاقه‌مند بودم، بی آن که حرفی بین ما رد و بدل شود.
سال چهارم پس از اتمام امتحانات من در محوطه دانشگاه منتظر ایشان ایستادم تا از پله‌ها پایین بیاید، او آمد. با هم سلام و علیک کردیم و چند قدم بیرون از دانشگاه راه رفتیم. به من گفت: آقای ارجمند با من کجا می آیید؟ گفتم: می‌خواهم شما را به منزل برسانم. او متعجب گفت: صورت خوشی ندارد. بقیه ما را می بینند و من پاسخ دادم: هیچ اشکالی ندارد. هر کس ما را با هم دید اسمش را بگویید تا من برایش کارت دعوت عروسی بفرستم و این گونه من از ایشان خواستگاری کردم./ فرانگر

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۹:۳۰

۰۲ خرداد ۱۳۹۸

کد خبر :

53921

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک