ارسال کمک 400 میلیون تومانی ترکمن صحرا به سیستان و بلوچستانتورکمن نیوز نخستین محموله ارسال کمکهای مردمی ترکمن صحرا به سیستان و بلوچستان ارسال شد.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  به نقل سایت خبری کمیته امداد، عیسی بابایی،سرپرست کمیته امداداستان گلستان با اشاره به کمک مردم  ترکمن شهرستان آق قلا به سیل زدگان سیستان و بلوچستان گفت: نخستین محموله مراکز نیکوکاری انصار ترکمن صحرا این نهاد به ارزش ۴۰۰ میلیون تومان شامل موادغذایی، پتو، لباس، آب معدنی و لوازم گرمایشی برای آسیب دیدگان سیل سیستان و بلوچستان ارسال شد.
بابایی عنوان کرد: با توجه به شروع فصل سرما،  این نهاد با تلاش امدادگران از نخستین روزهای وقوع سیل در مناطق جنوب و جنوب شرق کشور آماده دریافت وجوه نقدی و غیر نقدی مردم سخاوتمند گلستان برای کمک به مردم مناطق سیل‌زده شد.
وی افزود: مردم نوع‎دوست می‎توانند کمک‎های نقدی  را از طریق کد# ۰۱۷*۸۸۷۷* و یا به شماره حساب‌ ۰۱۱۱۸۰۴۶۸۹۰۰۸ و یا شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۱۸۹۹۹۷۰۲۲۶ کمیته امداد نزد بانک ملی برای کمک به سیل زدگان واریز کنند.
سرپرست کمیته امداداستان گلستان یادآور شد: مواد غذایی و آب آشامیدنی بسته‌بندی، پتو، پوشاک و کفش و اقلام بهداشتی، مهمترین نیاز خانواده‌ها در شرایط فعلی است.

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۹:۵۷

۰۶ بهمن ۱۳۹۸

کد خبر :

68546

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک