نیازی مصاحبه 300x199 - اردوی تدارکاتی شمشیربازی گنبدکاووس برگزار شد+عکساخبار ورزشیتورکمن نیوز: رئیس هیات شمشیربازی گنبدکاووس از برگزاری اولین اردوی تدارکاتی آماده سازی تیم نوجوانان و جوانان شمشیربازی این شهرستان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ آنامحمد آقپور قابوس در گفت و گو با خبرنگار تورکمن نیوز اظهار داشت: با شرکت تیم نوجوانان و جوانان استان خراسان شمالی به میزبانی تیم گنبدکاووس اولین اردوی تدارکاتی سال ۹۸ در اسلحه سابر برای آماده سازی بدنی و جسمانی شمشیربازان گنبدکاووس در سالن شمشیربازی این شهرستان برگزار شد.

وی افزود: این اردوی تدارکاتی با حضور ۸ نفر در رشته سابر شمشیربازی که ۴ نفر نوجوانان و ۴ نفر نیز از جوانان شمشیرباز هستند تشکیل شد.

آقپور در ادامه گفت: قبل از مسابقات قهرمانی کشور نوجوانان و جوانان که همه ساله در مردادماه برگزار می شود برنامه داریم تا یک دوره مسابقه ۴ جانبه اردوی تدارکاتی با یک یا دو تیم هم رده با شمیربازان گنبد برگزار کنیم تا برای  مسابقات قهرمانی کشور با آمادگی بیشتری حضور داشته باشیم.

مربی کشوری تیم شمشیربازی در حاشیه این اردو به خبرنگار تورکمن نیوز گفت: دوره گذشته که حدود یکسال هیات شمیربازی مدیری نداشت، برنامه های تیمی بسیار ضعیف بود و نتوانستیم در مسابقات کشور اقبالی داشته  مقام کسب کنیم.

حامد ثنایی با اشاره به تیم خوب شمیربازی گنبدکاووس افزود: با توجه به اینکه تیم گنبدکاووس در سال های گذشته قهرمانی و امتیازات خوبی کسب کرده بود انتظارات مردمی و ورزشی از حضور تیم در مسابقات نیز بالاست که امسال با توجه به حضور آنامحمد آقپور رئیس هیات شمیربازی جدید و حمایتهای این خیر کشوری از تیم گنبدکاووس شمشیربازان با دلگرمی و امید بسیار بالایی در حال برگزاری اردوی تدارکاتی هستند و با عشق و علاقه بیشتری در مسابقات کشوری حضور خواهیم داشت تا با دست پر به خانه باز می گردیم.

وی با اشاره به تجارب حضور خود در مسابقات کشوری و جهانی تاکید کرد: برای بالابردن سطح کیفی برای شمیربازان تیم نیاز هست در مسابقات لیگ حضور مستمر و پررنگی داشته باشند تا با کسب تجربه و رقابت با شمشیربازان قدرتمند بتوانند بهتر و قوی تر خود را محک زده و در این رشته ورزشی پیشرفت کنند.

رئیس هیات شمیربازی استان خراسان شمالی نیز در گفت و گو با خبرنگار تورکمن نیوز اظهار داشت: با شناختی که از تیم شمشیربازی گنبدکاووس داشتیم اولین اردوی تدارکاتی را در مسابقه دوستانه با شمشیربازان گنبدکاووس برگزار کردیم.

مجید فرهادی افزود: در این اردوی تدارکاتی با ۲ نفر از اعضای تیم شمیربازی در اسلحه سابر با نام‌های فرهاد غلام‌نژاد و مرتضی کرمانشاهی حضور یافتیم.

گزارش از: یاشار نیازی

اخبار ورزشی و تصاویر بیشتر در کانال تلگرامی
تورکمن اسپورت

 

 

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۵:۳۶

۳۱ خرداد ۱۳۹۸

کد خبر :

55721

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک