اراز محمد خرمالی شاعر ترکمن اهل بیتاخبار فرهنگی – تورکمن نیوز – در دومین کنگره شعر اهل بیت از اراز محمد خرمالی مدیر رادیو ترکمنی گلستان به عنوان یکی از شعرای اهل سنت شرکت کننده در این نشست قدردانی شد.


به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ترکمن های ایران،  وی در این کنگره با شعر چهارده خورشید حضور داشت. مدیر رادیو ترکمنی از شاعران شاخص اهل بیت (ع) است.

باحضور سید عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از برگزیدگان دومین کنگره ملی شعر اهل بیت(ع) در شهرستان تربت جام پنج شاعر شیعه و ۱۰ شاعر اهل سنت کشور تجلیل به عمل آمد.

در این مراسم با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی و جمعی از مسوولین شهرستان تربت جام از محمد علی مجاهدی از قم، سید حسین سیدی از مشهد، حسن عبدی و حمید رضا سرور عظیمی از تربت جام و زهرا قاسمی از باخرز از شعرای شیعه و مولوی سیف الدین فقهی سلجوقی، ایرج مظلوم سامانی، محمد عبدی، فخر الدین زنده دل، مریم فیضی از تربت جام، مولوی عبدالله عبدالرزاقی از تایباد، ماموستا جلال مرادی از کردستان، صدیقه اسلامی از هرمزگان، اراز محمد خرمالی از گرگان و عبدالصمد اجباری از صالح آباد شعرای اهل تسنن تقدیر به عمل آمد.

انتشار دهنده: یاشار نیازی

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۹:۰۸

۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۷

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک