F Gonbad 4M 1 300x177 - ارائه خدمات متنوع تاثیرگذار در پایگاه های فرهنگی مذهبی محلات آسیب پذیر گنبدکاووسگنبدکاووس– ترکمن نیوز- معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان گنبدکاووس گفت: از زمان تشکیل پایگاه های فرهنگی اجتماعی مذهبی در محلات آسیب پذیر برنامه های متنوع و تاثیر گذاری توسط این پایگاه ارائه شده است.


به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران، به نقل از فرمانداری گنبدکاووس، عبدالقدیر کریمی, در بازدید با مدیر کل امور اجتماعی استانداری و مدیر کل تبلیغات اسلامی گلستان از پایگاه های فرهنگی مذهبی محلات آسیب پذیر در گنبدکاووس اظهار داشت: با توجه به مشکلات و آسیب های اجتماعی در مناطق آسیب پذیر, ضرورت ایجاد پایگاه های مذهبی, فرهنگی اجتماعی احساس شد که با محوریت فرمانداری ویژه, توسط سازمان تبلیغات اسلامی تشکیل شد.
وی افزود: در سه منطقه آسیب پذیر اسلام آباد, بدلجه و مدرسی این پایگاه ها تشکیل شده و برنامه های متنوع و تاثیرگذار در راستای نیازها, مطالبات و ضروریات مردم این منطقه به ویژه جوانان برگزار شده است.
معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان گنبدکاووس تصریح کرد: در این پایگاه ها شرایطی ایجاد شده تا ضمن جذب کودکان, نواجوانان و جوانان در برنامه های فرهنگی و مذهبی چون کلاس های قرآنی, مردم ضمن اعتماد به این پایگاه ها, علاقه و انگیزه برای شرکت در کلاسه و آموزش ها چون احکام, قرآن و غیره پیدا کردند.

F Gonbad 4M 2 300x178 - ارائه خدمات متنوع تاثیرگذار در پایگاه های فرهنگی مذهبی محلات آسیب پذیر گنبدکاووس

کریمی تاکید کرد: برگزاری اردوهای تفریحی, آموزش مهارت های زندگی, آموزش قرآن و احکام و بسیار دیگری از نیازهای مردم, اولویت برنامه های ما در این پایگاه ها است.
وی یادآور شد: در کنار برگزاری برنامه های متنوع, ایجاد زیر ساخت های لازم, احداث پروژه های عمرانی, برنامه های شاد در راستا نشاط اجتماعی از جمله فعالیت های دیگر ما خواهد بود.

 

گردآوری: گروه خبری ترکمن نیوز

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۱:۲۴

۰۴ مرداد ۱۳۹۷

کد خبر :

29372

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک