الدین نظر نژاد 2 300x198 - ارائه تسهیلات بدون نوبت به معلمان عضو صندوق تعاون فرهنگیان گنبدکاووسترکمن نیوز: مدیر آموزش و پرورش گنبدکاووس از ارائه تسهیلات بدون نوبت به معلمان عضو صندوق تعاون فرهنگیان گنبدکاووس خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  کمال الدین نظر نژاد اظهار کرد: صندوق تعاون فرهنگیان در شهرستان گنبدکاووس با مبالغ شخص معلمان و بدون سوداداره می شود.

وی افزود: معلمان شهرستان می توانند از صندوق تعاون فرهنگیان و کلیه بانک هایی که با آموزش و پرورش همکاری دارند بر حسب مبالغ مورد نیاز وام دریافت کنند.

بر اساس گزارش؛ عضویت در مؤسسه صندوق ذخیره فرهنگیان اختیاری می باشد. کلیه کارکنان وزارت آموزش و پرورش در صورت تمایل می توانند با مراجعه به اداره آموزش و پرورش منطقه محل خدمت نسبت به تکمیل فرم عضویت مؤسسه اقدام نمایند. متقاضیان عضویت در مؤسسه با تأیید و ارائه فرم ” درخواست عضویت در مؤسسه صندوق ذخیره فرهنگیان “، به امور مالی منطقه مربوط اجازه می‌دهند ماهیانه تا سقف پنج درصد مجموع حقوق و فوق العاده شغل آنها را به عنوان حق عضویت ماهیانه کسر و به حساب مؤسسه واریز نمایند.

لازم به ذکر است بر اساس تبصره ٦٣ برنامه دوم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی جمهوری اسلامی ایران دولت موظف است همه ساله معادل مجموع مبالغ سپرده اعضا را که به همین منظور در بودجه سالانه منظور می گردد، به حساب این موسسه واریز نماید. سهم‌الشرکه فرهنگیان که عبارت است از جمع پرداختی عضو و سودهای سالانه متعلقه پرداختی دولت بعلاوه سود های سالانه متعلقه، در هنگام بازنشستگی و از کارافتادگی و یا بازخریدی به آنان و در صورت فوت به وراث آنها مسترد می‌گردد.

با تکمیل فرم عضویت توسط متقاضی و ثبت مشخصات فرد مورد نظر در سیستم عملیات اعضاء صندوق ذخیره فرهنگیان، متقاضی به عنوان عضو صندوق شناخته می شود.

گزارش از: آرزو بسیا

 

 

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۹:۳۳

۱۰ بهمن ۱۳۹۸

کد خبر :

68838

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک