ادامه مذاکرات برای یافتن اسپانسر برای خریداری یک تیم لیگ دسته دومی در گلستان فوتبال– ترکمن نیوز- مدیرکل ورزش وجوانان گلستان از مذاکرات اسپانسر برای خریداری یک تیم لیگ دسته دومی خبرداد.

به گزارش پایگاه خبری وتحلیلی ترکمن های ایران، بهمن طیبی گفت : با پیگیری استاندار گلستان از طریق فدراسیون فوتبال برای خرید یک تیم بعنوان نماینده استان در لیگ دسته دوم کشور مجوز فدراسیون صادر شد.

وی ادامه داد: ما با شرکت رشد دانه به مبلغ یک و نیم میلیارد تومان برای حضور و خرید یک تیم لیگ دسته دومی در فوتبال کشور در دوهفته گذشته به توافق رسیدیم .

طیبی گفت : در فوتبال با چالش جدیرو به رو هستیم‌ و اسپانسر با یک تیم لیگ دسته دومی در حال مذاکره است و هنوز به توافق نرسید.

مدیرکل ورزش وجوانان با اشاره به زمینه سازی و استعدادیابی ورزش گفت : ساماندهی و استعداد یابی برعهده هیئت های ورزشی است و اداره کل نقش نظارتی و حمایتی را ایفا می کند.

طیبی اضافه کرد: اداره کل کارهای کلی تر ماننده برگزاری المپیاد ورزشی را انجام می دهد.

وی گفت : هیئت والیبال یکی از بهترین هیئت ورزشی استان است و در تمام رده ها فعالیت دارد و کمیته های فعال را تشکیل داد

وی با اشاره به کمک مالی اداره کل به هیئت های ورزشی گفت : هیئت هایی که فعال تر و برنامه محور تر باشند مورد حمایت بیشتر اداره کل ورزش وجوانان قرار می گیرند .

نشست خبری دیروز مدیرکل ورزش و جوانان گلستان بصورت صمیمی با تجلیل از خبرنگاران فعال ورزشی در اداره کل ورزش وجوانان استان برگزارشد .

 

لینک عضویت کانال تلگرام

https://tlgrm.in/ITNAnews

منبع: yjc.ir

 

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۵:۳۱

۲۵ مرداد ۱۳۹۷

کد خبر :

32891

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک