فرماندار ویژه گنبدکاووس :

اداره کل امور اجتماعی استان آمادگی حمایت از طرح های سمن ها و نهادهای مردمی را داردگنبدکاووس– ترکمن نیوز- معاون استاندار و فرماندار ویژه گنبدکاووس در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان این شهرستان گفت: ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان در حال حاضر، شرایط مناسبی ندارد و در این راستا از اداره ورزش و جوانان انتظار داریم تا با راه اندازی اتاق فکری با حضور جوانان نخبه شهرستان و نیز دانشگاهیان دبیرخانه این ستاد را فعال تر کند.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران، عبدالقدیر کریمی اظهار کرد: شهرستان گنبدکاووس، اولین شهرستانی بود که در راستای راه اندازی خانه جوانان تقاضای خود را به اداره کل ورزش و جوانان استان ارائه داد.در همین جهت از اداره مربوطه تقاضا داریم در زمینه راه اندازی این خانه پیگیری های لازم را انجام دهد.
وی در ادامه گفت: ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان در حال حاضر،شرایط مناسبی ندارد و در این راستا از اداره ورزش و جوانان انتظار داریم تا با راه اندازی اتاق فکری با حضور جوانان نخبه شهرستان و نیز دانشگاهیان دبیرخانه این ستاد را فعال تر کند.
کریمی افزود: اداره کل امور اجتماعی استان آمادگی حمایت از طرح هایی که از سوی سمن ها و نهادهای مردمی ارایه می شود و در چارچوب برنامه های این اداره کل می گنجد را دارد.

منصور طعنه گنبدی شهردار گنبدکاوس نیز در جلسه امروز گفت: شهرداری گنبدکاوس در میان هزار شهرداری کشور جزو شانزده شهرداری برتر در زمینه فعالیت در راستای بازآفرینی شهری قرار گرفت.

حجت الاسلام فتحی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی اظهار کرد: این سازمان با ایجاد سه پایگاه فرهنگی اجتماعی در مناطق طرح شهید شوشتری نقش خوبی در ارتقا فرهنگی این مناطق کم برخوردارداشته است وی همچنین از همکاری خوب انجمن دوستداران کتاب مهر با پایگاه فرهنگی سید آباد در خصوص برگزاری برنامه های متنوع فرهنگی مانند مسابقات مختلف کتابخوانی خبر داد.

سید علی کریمیان مدیرعامل انجمن دوستداران کتاب مهر گفت: این انجمن از ابتدای سال ۹۷ تا کنون بیش از ۴۰ برنامه فرهنگی در راستای کتاب و کتابخوانی در منطقه طرح شهید شوشتری انجام داده است و تاکنون این سازمان مردم نهاد با کمک های مردمی برنامه های خود را اجرا نموده است، انتظار می رود که مسئولین شهرستان و استان با مشارکت و مساعدت از فعالیت فرهنگی این انجمن حمایت نمایند.

 

انتشار دهنده: یاشار نیازی

لینک عضویت کانال تلگرام

https://tlgrm.in/ITNAnews

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۲۱:۵۴

۲۹ مرداد ۱۳۹۷

کد خبر :

33393

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک