ستاد بازآفرینی شهرستان گنبدکاووس گنبدکاووس-ترکمن نیوز-  شهردار گنبدکاووس گفت: انتظار داریم دیگر ادارات و نهادها در زمینه اقدامات عمرانی و فرهنگی شهرستان همکاری داشته باشند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ترکمن های ایران،  منصور طعنه گنبدی در نشست ستاد بازآفرینی شهری گنبدکاووس که مدیرکل راه و شهرسازی گلستان و برخی کارشناسان حوزه بازآفرینی شهری و نیز معاون امور عمرانی فرماندار ویژه گنبد نیز حضور داشتند، گزارشی از وضعیت ۵۲۰ هکتار بافت فرسوده و چهار محله حاشیه نشین این شهر ارائه کرد.
وی گفت: شهرداری از چند سال قبل اقدامات عمرانی و فرهنگی در چهار محله حاشیه ای ‘سیدآباد، بدلجه، چای بویین و مدرسی‘ انجام داده و این اقدامات ادامه دارد و انتظار داریم دیگر ادارات و نهادها نیز در این همکاری داشته باشند.

گنبدکاووس,شهردار,جلسه بازآفرینی شهری

ححت‌الاسلام علی فتحی, رئیس سازمان تبلیغات اسلامی گنبدکاووس اظهار داشت: در ۳ محله بدلجه, مدرسی و اسلام آباد, ۳ پایگاه اجتماعی فرهنگی با اعتبارات کشوری و ملی تشکیل شده و یک روحانی در هر یک از این پایگاه‌ها مستقر است.

وی افزود: این پایگاه‌ها, ظرفیت تاثیر گذاری برای همه دستگاه‌های اجرایی است تا با تشکیل کارگروه‌های مردمی بتواند مشکلات این محلات را برطرف کنند.

خبرنگار: یاشار نیازی

 

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۵:۳۵

۲۲ شهریور ۱۳۹۷

کد خبر :

35459

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک