استاندار گلستان:

مجوز‌های لازم و عملیاتی شدن پروژه آشوراده گلستان  300x197 - اخذ مجوز‌های لازم و عملیاتی شدن پروژه آشوراده گلستاناخبار استانی- ترکمن نیوز- استاندار گلستان از اخذ مجوزها و عملیاتی شدن پروژه آشوراده خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران، دکتر سید مناف هاشمی در برنامه گفتگوی ویژه خبری امشب گفت: برای عملیاتی شدن پروژه آشوراده مجوز های لازم را گرفته ایم و در هفته آینده کلنگ این پروژه به زمین خواهد خورد.

وی افزود: پیش بینی می شود مقدمات این پروژه تا سال آینده انجام شود تا بتوانیم در سال آینده از بخش خصوصی دعوت به همکاری کنیم.

هاشمی گفت: پروژه های پارک پسماند و تفکیک زباله از مبدا نیز در حال اجراست.

وی همچنین در خصوص پروژه پتروشیمی گلستان گفت: این یک پروژه معمولی و کوچک نیست و برای اجرای آن اقدامات فراوانی وجود دارد که ما پیگیر آن هستیم .

دکتر هاشمی استاندار گلستان در رابطه با حوزه کشاورزی گفت: استان ما استانی ویژه از لحاظ کشاورزی است و امیدواریم با اصلاح قیمت ها دیگر شاهد ضرر کشاورزان نباشیم.

وی همچنین در رابطه با تصویب قانون منع به کاری گیری بازنشستگان گفت: تمام کسانی که مشمول این قانون اند باید کنار بروند ما هم به این قانون عمل خواهیم کرد.

هاشمی افزود: دو معاون من نیز مشمول این قانون اند که استعفای خود را نوشته اند و اولویت ما بر این است که از افراد بومی منطقه استفاده کنیم.

 

گردآوری: گروه خبری ترکمن نیوز

منبع: yjc.ir

انتشار دهنده : Yaprak
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۲۳:۰۰

۲۲ آبان ۱۳۹۷

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک