اختصاص 2 میلیارد تومان برای کاهش آسیب‌های اجتماعی به استان گلستاناخبار اجتماعی– ترکمن نیوز- معاون ‌استاندار گلستان گفت: برای کاهش آسیب‌های اجتماعی امسال ۲ میلیارد تومان اعتبار به استان گلستان اختصاص یافت.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران، علی‌اصغر طهماسبی اظهار کرد: ابتدای دولت یازدهم اعلام شده بود که در استان گلستان ۴۰ هکتار بافت ناکارآمد و سکونتگاه غیررسمی وجود دارد و به همان میزان اعتبار به استان اختصاص پیدا می‌کرد.

وی افزود: با راستی‌آزمایی که انجام دادیم و پای کار آمدن فرمانداران و بخشداران، مشخص شد که بیش از ۷۴۰ هکتار بافت ناکارآمد، فرسوده و سکونتگاه غیررسمی در استان داریم.

معاون ‌استاندار گلستان ادامه داد: نتایج این راستی‌آزمایی را به مرکز ارائه دادیم و امروز اعتبارات ما افزایش یافته است.

وی درباره لزوم توجه به آسیب‌های اجتماعی هم بیان داشت: در ۲، ۳ سال گذشته ۵۰ میلیون تومان برای کاهش آسیب‌های اجتماعی به استان گلستان اختصاص می‌یافت که سال گذشته این میزان به یک میلیارد تومان و برای امسال به ۲ میلیارد تومان افزایش یافت.

طهماسبی در ادامه با بیان اینکه تأمین امنیت هزینه خاکستری دارد، گفت: باید ادبیات و گفتمان خود را با مردم تغییر دهیم تا آنها را با خود همراه کنیم.

وی درباره تصویب قانون منع بکارگیری بازنشستگان در دستگاه‌های اجرایی هم اظهارداشت: ما همه تابع قانون هستیم و هرچه قانون در این باره بگوید سرتعظیم فرود می‌آوریم.

گردآوری: گروه خبری ترکمن نیوز

https://tlgrm.in/ITNAnews

منبع: tasnimnews.com

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۴:۴۷

۱۴ مرداد ۱۳۹۷

کد خبر :

31049

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک