اختصاص ۵۰۰ میلیارد تومان تسهیلات به بیمه شدگان آسیب دیده از کرونا در گلستانترکمن نیوز:  استاندار گلستان با تاکید بر حمایت های دولت از مشاغلی که در زمان شیوع کرونا با مشکلات جدی مواجه شدند, اظهار کرد: قریب به ۵۰۰ میلیارد تومان تسهیلات به بیمه شدگان آسیب دیده از کرونا گلستان اختصاص یافت که شرایط اعطای آن از طریق اداره کل تعاون, کار و رفاه اجتماعی اعلام خواهد شد.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛هادی حق شناس در دویست و نود و دومین جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان تصریح کرد: متاسفانه مشاغل بسیاری در ۳ ماهه گذشته از شیوع کرونا آسیب دیده اند و دولت تدبیر و امید تلاش کرده با اعطای یک میلیون تومان به خانواده هایی که یارانه دریافت میکنند و یا از طریق طرح کمک مومنانه همراهی لازم را با مردم داشته باشد و اعطای تسهیلات به بیمه شدگان آسیب دیده از کرونا نیز در همین قالب می باشد.
وی افزود:برخی طرح ها در سفر رییس جمهور به گلستان مصوب شده و منابع اعتباری آن هم تامین شده و تلاش داریم با پرداخت هرچه سریعتر تسهیلات این پروژه ها عملیات اجرایی آن آغاز شود.
استاندار گلستان یادآور شد:خوشبختانه با همکاری دستگاه های اجرایی و بانک های استان قریب به ۸۰۰ میلیارد تومان تسهیلات در سال گذشته در قابل کارگروه تسهیل, بازسازی و نوسازی و تبصره ۱۸ به واحدهای تولیدی پرداخت شده است.
دکتر حق شناس ادامه داد:استان گلستان با پرداخت ۴۷۳ میلیارد تومان به ۱۱۹ واحد رتبه هشتم کشور را در اعطای تسهیلات کارگروه تسهیل را کسب کرده و همچنین در تسهیلات تبصره ۱۸ نیز , گلستان با پرداخت ۱۸۰ میلیارد تومان به ۱۸ طرح رتبه هشتم را کسب کرد.
وی خاطر نشان کرد : در زمینه اعطای تسهیلات به واحدهای تولیدی در قالب بازسازی و نوسازی , استان با پرداخت ۱۲۲ میلیارد تومان به ۴۲ طرح در جایگاه سوم کشور قرار دارد.
لازم به ذکر است در این جلسه مسایل ۳ واحد تولیدی مورد بررسی قرار گرفت و دستورات لازم به دستگاه های اجرایی و بانک ها جهت رفع مشکلات آنان صادر شد.

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۷:۰۰

۱۲ خرداد ۱۳۹۹

کد خبر :

76415

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک