اختصاص ۲۰۰ میلیارد تومان برای سد نرماب و زهکشی گمیشانتورکمن نیوز:  استاندار گلستان با اشاره به اهمیت پیشگیری از حوادثی نظیر سیلاب، اظهار کرد: در ماه گذشته دولت دو مصوبه مهم برای استان گلستان جهت تکمیل مخزن سد نرماب و زهکشی گمیشان داشته که بر اساس آن ۲۰۰ میلیارد تومان به گلستان اختصاص یافته است.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  هادی حق شناس در جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان باحضور طیار نماینده مردم گنبد کاووس و مدیران ارشد استان,  اظهار کرد: هر چقدر پروژه عمرانی دیر به پایان برسد اعتبار بیشتری برای اتمام آن نیاز است.

وی ادامه داد: بر اساس اطلاعات مرکز پژوهش های مجلس هر پروژه در ایران پیش بینی می شود سه تا چهار برابر آن هزینه می‎ شود و این شرایط مختص به گلستان نیست.
دکتر حق شناس بیان کرد: محرومیت ها با توجه به شرایطی که در آن قرار داریم نسبت به هشت سال دفاع مقدس سخت تر است و مشکلات زیادی با توجه به تحریم اقتصادی در کشور وجود دارد.
وی یادآور شد: در یک ماهه گذشته با وجود  همه مشکلات دولت در کشور برای استان دو مصوبه داشته که یک مورد آن تخصیص اعتبار ۱۰۰ میلیارد تومان برای زهکشی گمیشان است.
استاندار گلستان خاطر نشان کرد: سد نرماب در سال ۹۰ کلنگ زنی شده است اما به دلایل مختلف تا کنون به پایان نرسید و امروز تلاش داریم مخزن سد را هرچه سریعتر تکمیل نماییم.
دکتر حق شناس با بیان اینکه ۱۰۰ میلیارد تومان برای تکمیل سد نرماب اختصاص داده شده تا مخزن اصلی سد به پایان برسد، تاکید کرد: همه دستگاه‎های اجرایی مکلف هستند قانون را اجرا کنند و کارگروهی که در استان تشکیل می شود و مستند طرح ها را ارائه می کند لازم الاجرا است.

 

 

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۰:۰۰

۲۵ مهر ۱۳۹۸

کد خبر :

63476

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک