احضار ۳ تن از مدیران دستگاه های اجرایی گلستان در خصوص سیلابحقوقی و قضایی-ترکمن نیوز:  رئیس کل دادگستری گلستان گفت:  تعدادی از مدیران دستگاه های اجرایی گلستان در موضوع سیلاب احضار شدند.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ هادی هاشمیان پیش از ظهر دوشنبه در حاشیه جلسه روسا و دادستان های سراسر گلستان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: سه تن از مدیران دستگاه های اجرایی گلستان در رابطه با موضوع سیلاب احضار شدند.

وی افزود: این افراد مدیران دستگاه هایی هستند که برای پیش بینی و پیشگیری از وقوع سیلاب و کاهش خسارت های ناشی از آن باید چاره اندیشی می کردند.

هاشمیان با تاکید بر اینکه وظیفه هر دستگاه در قانون پیش بینی شده است گفت: این مدیران درباره تکالیف قانونی خود توضیحات ارائه دادند و اظهارات آنان در اختیار کارشناسان زبده قرار گرفته تا بررسی و نظر خود را به دادستانی اعلام کنند.

وی تصریح کرد: پس از بررسی مستندات و گزارش ها برای مدیرانی که اهمال یا تخلف آنان در سیلاب مشخص شود پرونده تشکیل می شود.

هاشمیان با تاکید بر اینکه در سیلاب اسفند پارسال شاید غافلگیری مسئولان تا حدی قابل توجیه باشد، افزود: در سیلاب دوباره چند روز پیش در اردیبهشت با توجه به تجربه قبلی و هشدارهای صادر شده، غافلگیری مسئولان پذیرفته نیست و در این مرحله بی تدبیری و اهمال مسئولان متولی محتمل است./مهر

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۲:۳۱

۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۸

کد خبر :

52418

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک