احسان علیخانی و گلزار مهمان بنیامین می شوند!تلویزیون-تورکمن نیوز:   برنامه “ماه ماه” از امشب پیش از افطار روی آنتن شبکه سه می‌رود. احسان علیخانی و  محمدرضا گلزار از اولین مهمان های این برنامه هستند
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  بنیامین بهادری با “ماه ماه” قرار است در کنداکتور برنامه‌های رمضانی جایی را پر کند که سال‌ها جایگاه احسان علیخانی و “ماه عسل” بود. برنامه‌ای که حالا انتخاب یک خواننده به عنوان مجری‌اش حرف‌وحدیث‌های فراوان به دنبال داشته است.

“ماه ماه” اما باید در همان قسمت‌های اول بتواند اعتماد مخاطب همیشگی “ماه عسل” را جذب کند و شاید به همین دلیل است که طبق شنیده‌ها قرار است در اولین قسمت میزبان احسان علیخانی باشد و در دومین قسمت هم محمدرضا گلزار را به روی آنتن بیاورد.

البته اگر این اتفاق رخ دهد باید دید این سیاست تا پایان ماه رمضان ادامه دارد و روال برنامه “ماه ماه” میزبانی از سلبریتی‌هاست یا این اتفاق فقط برای استارت برنامه رقم می‌خورد.

شنیده‌ها حاکی از آن‌ است که شبکه پنج هم در برنامه “اختیاریه” قرار است مهمانی را به استودیو بیاورد که اگر اتفاق بیفتد برای اولین بار در تلویزیون رخ داده است.

 

گردآوری:گروه خبری تورکمن نیوز

https://turkmensnews.com

منبع:simorgh

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۷:۰۳

۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۸

کد خبر :

52977

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک