فرماندار ویژه شهرستان گنبدکاووس:

گنبدکاووس-ترکمن نیوز-  فرماندار ویژه شهرستان گنبدکاووس با اشاره به اینکه باید بازارچه‌‌های کوچک و محلی در گنبدکاووس احداث ‌شود گفت: شهرداری تا هفته آینده, برنامه تدوین شده و مدونی برای جمع‌آوری سد معبر ارائه دهد.

bazar 29az 300x171 - احداث بازارچه‌‌های کوچک محلی در گنبدکاووس

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ترکمن نیوز,  عبدالقدیر کریمی, ظهر امروز در جلسه هماهنگی جمع‌آوری سد معبر در سطح شهرستان گنبدکاووس اظهار داشت: برای جمع آوری سد معبر با برنامه ریزی و اصولی اجرا شود و قبل از اجرای آن ,اطلاع رسانی گسترده در سطح شهرستان صورت گیرد و باید برای افرادی که برای رزق و روزی و تامین معاش زندگی به صورت دست‌فروشی فعالیت دارند, تدابیری اندیشیده شود.

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان گنبدکاووس افزود: در این مسیر باید متولیان و دستگاه‌های مرتبط با همکاری و همدلی جدیت داشته و با تلاش پی‌گیر این موضوع بوده تا با کمترین هزینه, هم مردم راضی باشند و هم شهری زیبا داشته باشیم.

کریمی تصریح کرد: حمل با جرثقیل و ایجاد بازارچه‌‌های کوچک در نقاط مختلف شهر پیشنهادات خوبی برای مقابله و ملاحظات افرادی که برای تامین معاش فعالیت دارند, است.

فرماندار ویژه شهرستان گنبدکاووس تاکید کرد: ایجاد سد معبر, معضل و مشکل همه شهرها است و می‌توان از تجارب مفید و خوب برخی از شهرها در جمع‌آوری استفاده کرد, البته انجام اقدامات جدی در این مسیر تبعات احتمالی خواهد داشت, اما باید در این مسیر با عزم جدی پیش رفت.

شهردار گنبدکاووس هم در این جلسه اظهار داشت: یکی از معضلات سطح شهرستان, سد معبر است که در کمربندی صیاد شیرازی, خیابان حافظ و خیابان وحدت به مشکل اساسی تبدیل شده و برخی از فروشگاه ها, ۱۰۰ درصد فضای پیاده‌رو را اشغال کردند و حتی در برخی مناطق, حتی قسمتی از فضای کنار خیابان هم توسط این مغازه ها گرفته می‌شود.

منصور طعنه گنبدی افزود: طرحی برای جمع‌آوری سد معبر ارائه شده, اما متاسفانه از آنجایی که یک منع قانونی براثر تکرار و زمان به یک عادت تبدیل شده است, سبب شده تا صاحبان فروشگاه‌ها, در برابر این اقدام استقامت نشان داده و اعتراض کنند.

شهردار گنبدکاووس تصریح کرد: پیشنهاد می‌شود در کنار اکیپ مربوطه جمع‌آوری سد معبر, نیروهایی از نیروی انتظامی و دادگستری در محل حضور داشته باشند, تا بتوان جدی‌تر با این افراد برخورد کرد./تسنیم

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۲۲:۰۱

۲۸ آذر ۱۳۹۶

کد خبر :

8274

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک