معاون مدیرکل و مدیر آموزش و پرورش گنبدکاووس؛

گنبدکاووس-ترکمن‌نیوز- معاون مدیرکل و مدیر آموزش و پرورش گنبدکاووس از احداث اردوگاه دانش آموزی برای دانش آموزان و فرهنگیان این شهرستان خبر داد و گفت: این اردوگاه در زمینی به مساحت ۷۵ هزار متر مربع احداث می شود.

Kolangzani 19B 300x225 - احداث اردوگاه دانش آموزی برای فرهنگیان و دانش‌آموزان گنبدکاووس

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران، به نقل از ایرنا، فرج الله رزاقی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ما افزود: این اردوگاه دانش آموزی با هدف پر کردن اوقات فراغت دانش آموزان و برگزاری برخی اردوهای تفریحی برای آنان در روستای ‘چکرعطا بهلکه’ درفاصله ۱۳ کیلومتری مرکز شهرستان احداث می شود.
وی گفت: مراسم آغاز عملیات اجرایی مطالعات و نقشه کشی، درختکاری و حصارکشی این اردوگاه امروز باحضور مدیرکل حوزه هنری و اردوگاه های وزارت آموزش و پرورش، نماینده مردم گنبدکاووس درمجلس شورای اسلامی و فرماندار ویژه این شهرستان آغاز شد.
رزاقی اضافه کرد: فعلا برای اقدامات اولیه و موردنیاز اردوگاه، مبلغ ۲ میلیارد ریال اعتبار پیش بینی شده است که پس از پایان این اقدامات، از محل اعتبارات ملی بودجه لازم برای احداث تاسیسات و ساختمان ها تخصیص می یابد.
وی تصریح کرد: آموزش و پرورش گنبدکاووس به عنوان دومین شهرستان بزرگ استان گلستان که ۷۰ هزار دانش آموز در مقاطع مختلف تحصیلی دارد، از داشتن اردوگاه دانش آموزی محروم بود که با پیگیری های انجام شده، این مطالبه آنان محقق می شود.

گردآوری: گروه خبری ترکمن‌نیوز

https://t.me/ITNAnews

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۶:۳۰

۱۹ بهمن ۱۳۹۶

کد خبر :

11229

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک