مدیرعامل جمعیت هلال احمر گلستان

Ahmadi 18F 300x200 - اجرای 746 عملیات امداد و نجات نوروزی در گلستاناجتماعی-ترکمن‌نیوز- مدیرعامل جمعیت هلال احمر گلستان از اجرای ۷۴۶ عملیات امداد و نجات نوروزی در گلستان خبر داد و گفت: بیش از ۳۹۸ هزار نفر از خدمات نوروزی جمعیت هلال احمر گلستان بهره مند شدند.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌های ایران، حسین احمدی با اشاره به آمار طرح ملی خدمات امداد و نجات، ایمنی سلامت نوروزی در گلستان اظهار کرد: از تاریخ ۲۵ اسفند ۹۶ لغایت ۱۵ فروردین سال ۹۷، ۷۴۶عملیات امداد ونجات در گلستان انجام شد.

مدیرعامل هلال احمر گلستان گفت: ازابتدای طرح نوروزی تاکنون در مجموع بیش از سه هزار و ۴۸نفر روز عوامل این جمعیت در حوزه امدادونجات و راهنمایی مسافران خدمات ارائه کردند.

وی افزود: در این ایام ۳۹۸ هزار و ۶۷۱ مسافر از خدمات پایگاه های امداد و نجات جمعیت هلال احمر در گلستان بهره بردند و بالغ بر ۳۶۳ هزار و ۲۶۱ بروشور راهنما بین مسافران توزیع شده است.

اسکان اضطرای ۲۵۱ نفر در تعطیلات نوروزی

مدیرعامل جمعیت هلال احمر گلستان از اسکان اضطراری ۲۵۱ نفر دراین ایام خبر داد واظهار کرد: طی این مدت هزار و ۷۴۸ بیمار یا مصدوم به پایگاه های جمعیت هلال احمر در سطح استان گلستان مراجعه کردند که ۷۶۴ نفر از آن ها به مراکز درمانی اعزام شدند.

احمدی گفت: در این ایام هفت هزار و ۶۲۳ نفر از خدمات فشار خون و ۹۳۴ نفر هم از خمات تست قند خون بهره مند شدند.

وی اظهار کرد: در این ایام حدود دو هزار و ۲۸ نفر هم از خیمه های نماز برپا شده توسط جمعیت هلال احمر استفاده کردند.

احمدی گفت: بیشترین عملیات امداد و نجات در روز دوم فرودین با ۶۰ عملیات و کمترین عملیات در روز ۱۵ فروردین با ۲۰ عملیات به ثبت رسید.

گردآوری: گروه خبری ترکمن‌نیوز

https://t.me/ITNAnews

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۱:۲۲

۱۸ فروردین ۱۳۹۷

کد خبر :

15403

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک